Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlás!?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlás!?

Figyelt kérdés
barátnőmmel dec12-én össze jöttünk utánna nem sokkal pár napra lefeküdtünk GUMI nélkül nem mentem el mert gondolván hogy mert nem kéne és kb nagyon hamar be is fejeztük azzal az indokkal hogy pihennem kell aztán vettem 3gumit azt el használtuk és most nem rég nemtudom mikor megint gumi nélkül csináltuk aztán most egy kicsit bennem van a para! nem mentem el megint nagyon hamar abba hagytuk hogy ne legyen baj és nagyon izgulok hogy megjöljön neki nincs rosszul nincs hány ingere nem szédül nem jár gyakran WC re nincsenek ilyen bajai. ti mit gondoltok erről az egészről? én speciel most szét szakadok az idegtől mert a tablettát már baszhatom mert annyi eszem nem volt hogy vegyünk... bár én abban a hitben vagyok hogy nincs semmi

2014. jan. 6. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb mindig rendesen védekezni? Jobb így parázni? Van is rá okod egyébként, mert ha sokáig játszotok a tűzzel, előbb-utóbb gáz lesz.
2014. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos jobb az idegeskedés, mint védekezni, ti tudjátok.
2014. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenki máshogy fűszerezi a szexet és adagolja az izgalmat. Kíváncsi vagyok, az még nem jutott eszetekbe, hogy mindig védekezzetek? Mert ennek kb semmi értelme. Vagy védekezzetek mindig vagy soha vagy meg ne szexeljetek egyáltalán.
2014. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
addig jár a korsó.. tudom.. de szerintetek ?? most jelenleg minden bajom van tudom hülye vagyok most nagyon remélem nem lesz semmi ti ebből hogy látjátok?
2014. jan. 6. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy lesz, vagy nem, ez a dolog szépsége.
2014. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50-50%. De remélem legalább végre tanultok belőle, és elkezdtek normálisan védekezni.
2014. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!