Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedjek gyógyszert vagy ne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedjek gyógyszert vagy ne?

Figyelt kérdés
Barátommal leszeretnék feküdni. Óvszert használnánk, de félek attól, hogy teherbe esek. Gyógyszert viszont nem igazán szeretnék szedni 17 évesen. Ti hogy oldottátok meg?

2014. jan. 4. 19:20
 1/3 PureGame ***** válasza:
Ha óvszert használtok, nem kell gyógyszer, nem leszel terhes, de fontos, hogy időben vegye fel a gumit. (az első behatolás előtt.) Ha lehet márkásabb óvszert vegyetek.
2014. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne félj, a gumi biztonságos-a gyógyszer meg csak felborítja a hormonháztartásodat.
2014. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal! Az óvszer is megfelelő védelmet nyújt - persze csak ha megfelelően használjátok. Ha kiszakad az óvszer, az 99%-ban a felhelyezés vagy a behatolás hibája, tehát az embereké, nem az óvszeré. ÚGyhogy nagyon figyeljetek oda, hogy helyesen tegyétek fel, akkor hidd el, nem lesz semmi gond. De még ha véletlenül ki is szakad, még mindig ott az esemény utáni tabletta.


Nagyon okos döntés, hogy még nem akarsz gyógyszert szedni. Én 18 évesen kezdtem, már régóta szexuális életet éltünk a párommal, elég komoly volt a kapcsolat, a szervezetemet is érettnek találtam már arra, hogy felbolygassam a hormonokkal, ráadásul olcsóbban jövünk ki vele, mint az óvszerrel, mert nagyon gyakran vagyunk együtt. A tablettaszedéssel ráérsz akkor, amikor már régóta együtt vagytok, régóta szexeltek :)


Jó szórakozást! És ne aggódd túl magad, mert akkor nem fogod tudni elengedni magadat... Ne félj attól, hogy teherbe esel, ha nem felelőtlenkeditek el ("egy pillanatra bedugta" jellegű esetek), akkor semmi gond nem lesz! :)

20L

2014. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!