Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Muvi meddove tetelt hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muvi meddove tetelt hogyan kell intezni?

Figyelt kérdés

24 eves vagyok.4 honapja szultem az elso babamat. Tobb gyereket nem szeretnek.

Van egy egeszsegugyi problemam,ami miatt nem szedhetek tablettat.A spirallal kapcsolatban ellenerzeseim vannak tobb okbol.Ovszert hasznalni nem fogok,mert nem 15 eves tini vagyok es nem alkalmi kapcsolataim vannak,hanem allando partnerem.A pesszarium allitolag elavult,nem tul megbizhato modszer,raadasul ugyanugy szorakozni kell vele minden aktus elott,mint az ovszerrel.A tobbi modszer pedig vegkepp olyan,hogy ha szerencsed van nem maradsz terhes,ha meg nincs,akkor meg lehet,hogy evente becsuszik egy baba...

Szoval miutan a jelenlegi orvostudomany nem tud olyan fogamzasgatlo modszert kunalni,ami megbizhato,nem veszelyes az egeszsegemre es nem rontja az egyuttlet minoseget,igy a mutet mellett dontottem.

Szeretnek erdeklodni,hogy mennyibe kerul,hogyan kell intezni es nehez-e olyan orvost talalni,aki ezt elvegzi egy viszonylag fiatal nonek,akinek csak 1 gyereke van?


Elore is koszonom!


2014. jan. 6. 17:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Persze,reszben igazad van,de igenis ugy gondolom,hogy egy parkapcsolatban ennek a megoldasa KOZOS feladat kellene,hogy legyen...
2014. jan. 7. 01:28
 12/14 Snooch ***** válasza:
Én csak annyiban szólnék hozzá, hogy azért az egykék is egészségesen fejlődnek, ez egy picit durva általánosítás így...
2014. jan. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Költőnő? ***** válasza:
figyelj, ez mképp közös döntés, és amennyiben anyagi vonzata lesz a történetnek, úgy a felelősség és az érzelmi/anyagi terhek viselése is közös kell legyen.
2014. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

magán dokit kell keresni meg egy olyan kórházat ahol bevállalják. kórháztól függ hogy mennyibe kerül 40 000-55 000 ft.

pl én csináltattam termékenységi vizsgálatot a családtervezősöknél és elég szar lett az eredmény, így beadtam a kérvényemet, legközelebb fél év múlva kell visszamenni ujból lejátszani. nő dokinál szintén voltam, endometriózis gyanuval mentem körzetihez, ott mondtam neki. kiröhögött. felkerestem egy magán nő dokit ő pedig igazolta. csináltunk több ultrahangos vizsgálatot is, kiderült hogy a borzasztó tünetek észlelése előtt korábban kezdődött. szóval nekem több ok is szólt mellette. nem kívánom végig szenvedni havi szinten a hányást, a hatalmas görcsöket, a rengeteg alvadt vért, a fájdalmas wc-ést (ott is vannak összenövések) és pluszban még terméketlen is vagyok. inkább egyszer műtsenek a kismedencei tájékon mint kétszer a e.metriózis miatt. szóval már alig várom a jövő évet.

20/L

2014. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!