Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Muvi meddove tetelt hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muvi meddove tetelt hogyan kell intezni?

Figyelt kérdés

24 eves vagyok.4 honapja szultem az elso babamat. Tobb gyereket nem szeretnek.

Van egy egeszsegugyi problemam,ami miatt nem szedhetek tablettat.A spirallal kapcsolatban ellenerzeseim vannak tobb okbol.Ovszert hasznalni nem fogok,mert nem 15 eves tini vagyok es nem alkalmi kapcsolataim vannak,hanem allando partnerem.A pesszarium allitolag elavult,nem tul megbizhato modszer,raadasul ugyanugy szorakozni kell vele minden aktus elott,mint az ovszerrel.A tobbi modszer pedig vegkepp olyan,hogy ha szerencsed van nem maradsz terhes,ha meg nincs,akkor meg lehet,hogy evente becsuszik egy baba...

Szoval miutan a jelenlegi orvostudomany nem tud olyan fogamzasgatlo modszert kunalni,ami megbizhato,nem veszelyes az egeszsegemre es nem rontja az egyuttlet minoseget,igy a mutet mellett dontottem.

Szeretnek erdeklodni,hogy mennyibe kerul,hogyan kell intezni es nehez-e olyan orvost talalni,aki ezt elvegzi egy viszonylag fiatal nonek,akinek csak 1 gyereke van?


Elore is koszonom!


2014. jan. 6. 17:08
1 2
 1/14 Költőnő? ***** válasza:
sztem meg ezt inkább a nőgyógyászoddal beszéld meg
2014. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A jelenlegi nogyogyaszom ezt ellenzi es nem fog segiteni ebben,igy uj doki utan kell neznem,de azt sem tudom,hol talalok olyat,aki egyuttmukodobb lesz a jelenleginel.
2014. jan. 6. 17:13
 3/14 Paulik Áron ***** válasza:

Bocs az OFF hozzászólásért, de a gyereked biztos örülne egy tesónak... sokkal egészségesebben fejlődik az a gyerek, akinek van testvére.

Egyébként fejlesztenek olyat, hogy férfi fogamzásgátló, még sztem nincs piacon de lehet hogy nemsokára lesz. Kár lenne 5 év múlva rájönnöd, hogy mégis szeretnél még szülni...

2014. jan. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Költőnő? ***** válasza:

semelyik nőgyógyász nem abortusz-, vagy meddővétételpárti.

sztem is elég fiatal vagy még, h ilyen visszavonhatatlan döntést hozz.

Ezt egyik orvos sem fogja támogatni. Mindazonáltal minden orvosnak kötelessége tiszteletben tartani a páciense döntését.

A kérdés csak az, h pl egy ilyen műtétet (ha nincs eü oka), támogatja e a tb.

2014. jan. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Semmi baj,hogy OFF-oltal. Nem akarunk tobb gyereket,ez biztos.A parom mar 39 eves,mire baba lenne mar olyan 41-42 lenne,o addigra idosnek erezne magat ehhez.Raadasul neki van egy 5 eves fia,aki velunk el,a ket gyerek eleg...
2014. jan. 6. 17:39
 6/14 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy fiatal vagyok es ha lenne mas megoldas,akkor biztos,hogy nem ezt valasztanam...De sajnos nincs.

En ugy tudom,hogy csak akkor finanszirozza a tb,ha egeszsegugyi oka van,vagy ha csaszarmetszeses szulessel egyidejuleg tortenik,de lehet,hogy tevedek.Azt viszont nem tudom,hogy mennyit kell erte fizetni.

2014. jan. 6. 17:43
 7/14 Költőnő? ***** válasza:
ha tb nem finanszírozza biztos h többszázezer sztem
2014. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
miért nem a férjed kötteti el magát? kevésbé kockázatos, nőknél ilyen jellegű beavatkozás után sűrűn előfordul, hogy erőteljesen csökken vagy megszűnik a nemi vágy
2014. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazabol azert,mert a ferjemmel nem lehet errol beszelni es mar belefaradtam az egeszbe.Epp most probaltam felhozni a temat,hogy mi legyen,hogy kellene megoldanunk a fogamzasgatlast... De nem lehet vele beszelni.Allandoan azzal jon,hogy ne farasszam,meg elvicceli meg mit tudom en... Elegem van.Szerintem nem csak az en dolgom lenne megtalalni a megoldast.Ha mar egy no vallalja,hogy o alkalmaz fogamzasgatlo modszert,akkor ugy gondolom,hogy a ferfi reszerol a minimum,hogy megbeszeli vele az ezzel kapcsolatos ketelyeit...Persze neki konnyu,mert ha veletlenul terhes lennek es abortuszra kellene mennem en lennek az,aki elete vegeig szenvedne a lelkiismeretetol, ha pedig megszulnem,akkor is nekem jutna a neheze.Ezentul nem elek vele szexualis eletet,ilyen egyszeru,igy el sem kell kottetnem magam es terhes sem leszek.
2014. jan. 6. 21:03
 10/14 Paulik Áron ***** válasza:
De azért tudod, hogy ez nem megoldás, csak a probléma elodázása... Nem mintha téged akarnálak felelőssé tenni érte. De ha ő nem hajlik konszenzusra, akkor neked kell tenni érte, te legalább gondolkodsz rajta. Ilyen ez a házasság dolog...
2014. jan. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!