Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudnátok abban segíteni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok abban segíteni, hogy melyik a legmegbízhatóbb fogamzásgátlás a gyógyszereken kívűl?

Figyelt kérdés
Szedtem gyógyszert, de nem bírtam, hánytam, ment a hasam, szédültem. Gondoltam a Pharmatex hely fog.gátlókra, de úgy hallottam nem megbízhatóak. Lehetséges, hogy a spirál mellett döntök, de kicsit félek a felhelyezéstől, és a pénztárcám is elég vékony, mert úgy tudom elég drága.

2014. jan. 6. 07:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2014. jan. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:

cölibátus vagy az esemény HELYETTI tabletta


tuti nem leszel terhes

2014. jan. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Zokni & Szandál
2014. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 -=Koldus=- ***** válasza:

Még az is 100%-os védettséget nyújt, ha nem szexelsz.


Spirált tudtommal olyan nőknek helyeznek csak fel, akik már szültek, de lehet tévedek...

2014. jan. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Én ezt használom: Nuvaring hüvelygyűrű. Ez is gyógyszer, ám én is azért tértem át erre, mert többféle tablettát próbáltam de mindegyiktől rosszúl voltam. Ennek a hatóanyaga nem a gyomorban hanem a hüvelyben szívódik fel, nekem bevált, ettöl nem vagyok rosszul. Ezt is felirathatod nőgyógyásszal, és hasonló árban van mint a tabletták.
2014. jan. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az utolsó tetszett, ki is szeretném próbálni.
2014. jan. 6. 10:17
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem a pharmatex kúp bevált. Fél évig azt használtam, aztán váltottunk megszakításra. Nem volt semmi gond.


De megszakítást csak akkor érdemes bevállalni ha nem gond ha becsúszik egy gyerek.


A gumival meg az a probléma hogy szar. Kényelmetlen, (nekem is az volt) és vannak pasik akik nem éreznek benne semmit.


27/N

2014. jan. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
igen, sajnos a gumit pont emiatt utálja a férjem. A megszakításos nem jó, mert van egy 2éves gyerkőcünk, és még álmodni sem merünk újabb gyerekről. A pharmatex, amiről írtál milyen árban van? és hány db kúpot tartalmaz? Hogyan kell használni, gondolom, felhelyezés után kicsit várni kell vele ugye?
2014. jan. 8. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!