Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek ez miért van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért van?

Figyelt kérdés
Múlt 7en 7főn voltam dokinál gyógyszert íratni vizsgálat nélkül felírta a sensonette-t elötte egy héttel is voltam nála akkor megvizsgált és mondta lehet kis terhesség gyanús vagyok csináljak tesztet ha negatív akkor ír fel gyógyszert negatív is lett kedden meg is jött 25 napra előző hónapban 46napra...17hónapja szültem...nos múlt 7 kedd óta szedem a gyógyszert éd még azóta is meg van...szóval már 12napja...adjatok tanácsot légyszi
2009. nov. 29. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
miben adjunk tanácsot?? a tabletta mellett normális az akár egész hónapig is elhúzódó vérzés.
2009. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4éve már h.nem szedek gyógyszert...mikor anno elkezdtem szedni nem volt akár 1hónapig tartó vérzésem...ezért is kérdeztem h.ez vajon normális???
2009. nov. 29. 18:39
 3/3 anonim ***** válasza:
elvileg normális,. belevan írva a betegtájékoztatóba is. lehet h nem ugyanazt a gyógyszert kaptad. és ez a gyógyszer meg így hat rád. de a terhességgel a nőben nagyon sok minden megváltzik, és ezértis lehet h mostmegy így reagál a szervezeted a foggátlóra.
2009. nov. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!