Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit ajánlotok, melyiket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Az óvszerre alergiás vagyok, úgy hogy sajnos az kilőve!

Most gondolkodtunk párommal, hogy tablettát kéne, de tartok tőle, hogy tönkreteszi a májam,vesém.Meg a feledékenységem is aggaszt, de azon könnyen lehet segíteni. A másik ami szóba kerül az a NuvaRing hüvelygyűrű.Bár arról is halottam rosszakat,hogy sokan fertőzést kaptak tőle , kiszáradtak és,hogy zavaró szeretkezés közben! / minden esetben kell hozzá rákszűrés?/

Vélemény, tapasztalat??


2014. jan. 3. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:
A tabletta valóban nem tesz jót, de amennyiben megfelelően szedik, közel 100%osan véd. Nuvaring szerintem nagyon drága (3 hónap 10 000~). Szóba jöhet még a pesszárium, de ehhez nagy gyakorlottság kell.
2014. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!