Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha az első levél utáni szünetb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első levél utáni szünetben megjön a menszeszem akkor is a 7. nap után kell elkezdeni a 2. levelet szedni?

Figyelt kérdés
nem baj ha az első szem nem az első napra esik? ez csak az első levélnél volt fontos?
2008. júl. 15. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbben így tudom elmagyarázni:

Van egy 21 db-os leveled, ezt így szépen sorban beszeded.

Ha elfogyott (például szerdán)az utolsó szem, akkor 7 nap szünetet tartasz, utána kezded elölről.

Tehát a következő levél első szemét szerdán szeded be (magyarul 1 hét múlva)és folytatod megint szépen sorban, míg el nem fogynak a szemek, aztán megint 1 hét szünet.

Teljesen mindegy, mikor jön meg a mensid, akkor is tartsd a 7 napot!

Csak egy példa:

Én szerdán szedem be az utolsó szemet, aztán tartok 7 nap szünetet, a mensim viszont mindig vasárnap jön meg. De következő hét csütörtökön szedem be a következő levél első szemét.

Remélem tudtam segíteni!

2008. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. még annyit hogy a 7.napon vagy a 7 nap elteltével szóval a 8.napon kell bevenni? ezt nem értem
2008. júl. 15. 17:55
 3/6 A kérdező kommentje:
szóval ha 21.én veszem be az utolsót akkor a következőt 28.án kell elkezdeni?
2008. júl. 15. 17:56
 4/6 anonim ***** válasza:
igen!
2008. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha kiszámolod 28. a hetedik nap, tehát ha 7 nap szünetet tartasz akkor 29én kell bevenni a köv levelet figyelj:

21. utólsó szem

22. egy nap szünet

23. 2 nap szünet

24. három nap szünet

25. négy nap szünet

26. öt nap szünet

27. hat nap szünet

28. hét nap szünet

29. a következő levél első szeme


(megjegyzés: ha olyan tabit szedsz ami 22 szemből áll akkor 6 nap szünet van és a 7. napon kell elkezdeni a következő levelet.)

2008. júl. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2008. júl. 16. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!