Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszermérgezést kaptam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszermérgezést kaptam?

Figyelt kérdés
Szóval az történt, hogy tegnap együtt voltam a barátommal. Nem túl régóta vagyunk együtt, így én még nem szedtem fogamzásgátlót előtte. Ellenbengumit használtunk. Az egyetlen probléma az, hogy a "történések közben" meglehetősen nem voltam magamnál, nem úgy értem h drog vagy bármi a szervezetembe jutott, hanem csak mámoros volt az aktus. Szóval lényeg a lényeg, amikor befejeződött a dolog, észrevettem, hogy a gumi, használtan az éjjeliszekrényen volt. A probléma az, hogy nem tudom, mikor vette le, miután befejeztük, vagy esetleg közbe? Ő állitja, hogy a végén vette le , de én erre nem emlékszem. Szóval gondoltam,ha hazaérek, beveszek egy fél levél cypromixet. Hát kb másfél hétre valo fogamzásgátlót vettem be este. Akkor még semmi bajom volt, de ma hajnalban arra keltem hogy iszonyúan émelygek. Utána fel kellett kelnem és vagy 6-7-szer hát.."kijött belőlem minden" nagyon fájt a gyomrom is. És nem tudom, hogy azért hánytam-e mert terhes lehetek??vagy azért mert talán erősen gyógyszermérgezést kaptam? Valaki segítsen..

2014. jan. 2. 16:54
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Akkor csak szimplán nem figyeltem, melyik pillanatban mit csinál. De azért erősen imádkozom, hogy nem vagyok terhes.
2014. jan. 2. 17:16
 12/24 anonim ***** válasza:
De reggelre 8 hónapos terhes voltál. Hány éves vagy most őszintén? Ha megkúr az összes cigány haverod sem lennél terhes másnapra.
2014. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
A probléma az, hogy nem tudom, mikortól jelentkeznek terhességnél ezek a tünetek. egy hét után? egy hónap után?vagy fél év után? nem tudom..Egyébként ő nem cigány hanem afgán.
2014. jan. 2. 17:18
 14/24 A kérdező kommentje:
mármint a reggeli émelygés tünetre gondoltam. Egyébként 18 vagyok.
2014. jan. 2. 17:19
 15/24 anonim ***** válasza:

Legkorábban 1 hét...

De félelmetes, hogy milyen tájékozatlan vagy és így szexelsz és mérgezed magad. Mert amit csináltál, az az volt.


És menj el nőgyógyászhoz és kérdezd meg a továbbiakról, mert így nem tudod normálisan folytatni a fogamzásgátló szedését.

2014. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2014. jan. 2. 17:23
 17/24 tevetke ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy léteznek ilyen fogyatékosok?!?!?!

Sokkal nagyobb kárt okoztál magadban így, mintha beszedtél volna egy eseményutáni tablettát. Másrészt meg ne csodálkozz, hogy hánytál meg szarul vagy, én mikor újra elkezdtem fogamzásgátlót szedni, csak a napi egytől szédelegtem és hányingerem volt az első hónapban. Arról meg ne is beszéljünk, hogy most ettől nem lettél védett a terhességtől...

Amúgy meg minek szexelsz olyannal, akiben ennyire nem bízol meg?

2014. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Különben már 5000x rákereshettél volna, hogy "terhességi tünetek", és láááám, máris kiderült volna, hogy 1 nappal utána az égvilágon semmilyen tünetet nem érezhetsz.


Főleg, hogy a beágyazódás pár napig is eltart.

2014. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy simán terhes lehetsz.
2014. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Rendben, tehát akkor feltételezhetőleg a fogamzásgátlótól buktam így ki. Köszi a válaszokat.
2014. jan. 2. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!