Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gyógyszermérgezést kaptam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyógyszermérgezést kaptam?

Figyelt kérdés
Szóval az történt, hogy tegnap együtt voltam a barátommal. Nem túl régóta vagyunk együtt, így én még nem szedtem fogamzásgátlót előtte. Ellenbengumit használtunk. Az egyetlen probléma az, hogy a "történések közben" meglehetősen nem voltam magamnál, nem úgy értem h drog vagy bármi a szervezetembe jutott, hanem csak mámoros volt az aktus. Szóval lényeg a lényeg, amikor befejeződött a dolog, észrevettem, hogy a gumi, használtan az éjjeliszekrényen volt. A probléma az, hogy nem tudom, mikor vette le, miután befejeztük, vagy esetleg közbe? Ő állitja, hogy a végén vette le , de én erre nem emlékszem. Szóval gondoltam,ha hazaérek, beveszek egy fél levél cypromixet. Hát kb másfél hétre valo fogamzásgátlót vettem be este. Akkor még semmi bajom volt, de ma hajnalban arra keltem hogy iszonyúan émelygek. Utána fel kellett kelnem és vagy 6-7-szer hát.."kijött belőlem minden" nagyon fájt a gyomrom is. És nem tudom, hogy azért hánytam-e mert terhes lehetek??vagy azért mert talán erősen gyógyszermérgezést kaptam? Valaki segítsen..

2014. jan. 2. 16:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
gratulálok a kérdés kiírásához
2014. jan. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert erősen hülye f**z vagy.


1. Minek szedsz be fél levél fogamzásgátlót?

2. Miért feltételezed, hogy szex felénél leveszi a gumit, hogy utána felcsináljon?

3. Ott volt a gumi. Tiszta volt? Ezt csak láttad.

2014. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Azért hánytál mert hülye vagy!
2014. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Azért vettem be fél levélnyit, mert nem akartam 72 órás tabiért mászkálni a bizonytalanságom miatt. Igy gondoltam, hazaérek, és beveszem a normál fog.gátlót, csak nagyobb mennyiségben, biztos ami biztos, és nem leszek terhes. Azért feltételezem h esetleg levette közben a gumit,mert konkrétan nem láttam,mikor vette le..egyszerűen csak kételyeim vannak. Amúgy a gumi, használt volt igen. A további hülye kommenteket légyszi kerüljük..pillanatnyilag örülök,hogy élek. Szóval akkor valószinüleg a túlzott gyógyszer bevitel okozta ezt a reggeli totál beteg állapotot, igaz?
2014. jan. 2. 17:02
 5/24 anonim ***** válasza:

Gondolom azzal tisztában se vagy, hogy a fogamzásgátlónak és az esemény utáninak nem ugyanaz a hatása.

A fogamzásgátló gátolja a peteérést, vékonyítja a méhnyálkahártyát, stb, míg az esemény utánitól leválik a méhnyálkahártyád.

Nem ugyanazt tartalmazza a 2.


Néha használd kicsit az agyadat is, nem véletlen van.

2014. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Hűűűha, a ti kapcsolatotok aztán a bizalomra épül. Tehát szerinted felvette, aztán ördögien le, hogy utána ugyan azt megint felvegye?????És ezek után ne legyenek hülye kommentek?Mióta szedsz fogamzásgátlót? Ha több mint 10 napja akkor már gumi se kellett volna. És az, hogy nem egyet hanem 10et veszel be az nem nagyobb védelem....DE ha elolvasnád a használati utasítást ott is rajta van, hogy kettőt se vegyél be egyszerre...
2014. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Épp azt ecseteltem, hogy nem szedtem előtta fogamzásgátlót. És amúgy a bizalom tényleg nem egetverő, mert nem rég óta vagyunk együtt, és erre még rájön az is pluszban hogy származásbeli eltérések is vannak köztünk. Szóval valamelyest nem alaptalan a félelmem. Tehát akkor a gyógyszert nem birta a szervezetem, ..ugye?
2014. jan. 2. 17:11
 8/24 anonim ***** válasza:
Szerintem te még inkább ne szexelj. Először ismerd meg a fogamzásgátló módszerek működési mechanizmusát. 5 doboz fogamzásgátlót is beszedhettél volna, akkor sem védene UTÓLAG!
2014. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Az aktus nem lehet annyira mámoros, hogy ne emlékezz... vagy ittál, vagy valami drogot kaptál, és valószínűleg attól hánytál.

A fogamzásgátló nem okoz túladagolást, mivel hormonokat tartalmaz, illetve ártalmatlan segédanyagokat - ezek nem okoznak túladagolási tüneteket.

2014. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Szóval válaszolna valaki a negyedjére feltett kérdésemre? : A gyógyszertől voltam ki reggel, és nem azért mert terhes vagyok, igaz? (tulajdonképp, azthiszem, őszinte volt a barátom, csak én nem figyeltem eléggé.)
2014. jan. 2. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!