Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy ilyenkor alakulhat-e ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ilyenkor alakulhat-e ki terhesség? És hogy hogy mennyi idő az amire érezheti a tüneteket hogy ő terhes? Meg fog jönni neki, vagy nem?

Figyelt kérdés

ja és annyi volt hogy fogamzásgátlóval védekeztünk.

Miután együtt voltunk a párommal rá nemsokra kellett volna neki megjönni, azonban nem jött meg.

Mert rá 2-3 napra kellett volna megjönni neki, de nem jött meg. Az létezik hogy a szervezet ilyen hamar reagál erre, mert azt olvastam valahol hogy a megtermékenyítés 3 nap, és utána esik csak teherbe.



2013. dec. 31. 13:40
1 2
 1/14 Zakathol ***** válasza:
Kérdezd meg az óvónénit.
2013. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

NEM TUDSZ FOGALMAZNI! Akkor még is hogy vársz választ??

Ki tudja, a csaj helyesen vette-e be a tabikat, ha olyasmi értelmi szinten áll mint te, akkor ja, eléggé lehet terhes -.-

2013. dec. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi van?
2013. dec. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért ilyen idiótán kérdeztem mert máshogy nem engedte elküldeni a kérdést,mert már van hasonló kérdés ehet,de az meg megint más kérdés sajnálom ha nem értitek,értelmes vagyok csak kevés volt a kérdésnek a mező,meg nem engedte elküldeni ahogy akartam.Rakjátok össze a mondatokat,és megértitek,vegyétek úgy hogy az egész egybe van.
2013. dec. 31. 14:27
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne fogd erre, mert a kommented is teljesen értelmetlen!
2013. dec. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
fogamzásgátlónál soha nem jön meg! az megvonásos vérzés. ha szedte akkor nem terhes. ha nincs megvonásos vérzés akkor nem jól szedte és terhes is lehet.
2013. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ritkábban elmarad a megvonásos védettség mellett is. de ha okos mint te akkor rosszul szedte
2013. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ez esemény előtti tabletta volt,amit aktus előtt fel kellet helyeznie a hüvelyébe,várni kellett 10-percet és olyan 3 órás védelmet nyújt.És külön köszönöm az oltásokat,de nagyon nem ismertek maradjunk ennyibe.Nem engem kell értékelni nem azért írtam ide.
2013. dec. 31. 14:45
 9/14 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


"ez esemény előtti tabletta volt,amit aktus előtt fel kellet helyeznie a hüvelyébe,várni kellett 10-percet és olyan 3 órás védelmet nyújt.És külön köszönöm az oltásokat,de nagyon nem ismertek maradjunk ennyibe.Nem engem kell értékelni nem azért írtam ide."



az nem a legjobb fogamzásgátló, az alig ér valamit.

2013. dec. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Akkor nem ér semmit se.De kb 2 hetes körül lehet,és az létezik hogy már vannak tünetek?Sőt már előbb voltak tünetei,olyan pár napra rá.
2013. dec. 31. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!