Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az eséy rá, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az eséy rá, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Két hónapja szeretkeztem a barátommal, és utólag vettük észre hogy kiszakadt az óvszer. Utána bevettem az esemény utáni tablettát. Abban a hónapban rendben megjött. Azóta is vot szexuális kontaktus, de vigyáztunk, és óvszert használtunk. Egyszer kiszakadt, de egyből észrevettük, és újat húztunk fel. De most mégis késik..ez már a 4. nap. Lehetséges hogy csak a tabletta miatt tolódik a ciklus? :(

2013. dec. 29. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem életemben nem szakadt ki gumi, ti mit bénáztok ennyire, hogy rendszeresen elszakítjátok?


Vegyél tesztet, az majd ad választ a kérdésedre. De inkább vegyél kettőt.

2013. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi:) Minden bizonnyal a tabletta kavart be, ha izgulsz, rosszabb:)
2013. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!