Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hasznalhatom e pco szindroma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasznalhatom e pco szindroma melle?

Figyelt kérdés
Pco szindromam van.a boromre isotretinoin-ratiopharm tablettat szedek.a baratommal kezdetben ovszerrel probaltunk vedekezni de nagyon kenyelmetlen volt.szoritotta,szinte alig erzett valamit,engem meg nagyon kidorzsolt.egyik baratnom ajanlotta a nuvaring huvelygyurut.meg csak 17 vagyok es sajnos anyukamra nem szamithatok szoval igy nagyon nehez..de valahogy vedekeznunk kell.
2013. dec. 29. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Amikor ilyen bajod van, azzal foglalkozol, hogy hogyan rombolhatod magad tovább fogamzásgátlóbal, ahelyett, hogy eszetlen gyógyszerhamikázás helyett utánanéznél, hogy mitől is alakul is ez a betegség. Talán ne tömd a pofád többet szeméttel, és meg van oldva!
2013. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kioktatást,de pontosan tudom,hogy miért alakul ki ez a betegség.emiatt tettem fel a kérdést,nagyonokos!egyébként meg nem jó kedvemből szeretném használni a gyűrűt,éppen csak azért mert nem akarok 17évesen teherbe esni!na puszi,okoskodj csak nyugodtan tovább,csak engem kímélj meg kérlek!:DD
2013. dec. 29. 18:42
 3/3 anonim válasza:

A nuvaring ugyanolyan hormonkészítmény mint a tablettás fogamzásgátló.

Hormonmentesek:

pesszárium: gyakorolnod kell a felhelyezést (minden alkalom előtt kell használni)

Hüvelybe helyezhető krém,kúp,tampon: szintén minden alkalmon előtt (kicsit kiábrándító lehet megszakítani vele az előjátékot,de valamit valamiért) plusz esetenként allergiás reakciót okozhat.

Ezen kívül maradt még:

a spirál,de azt 17 éves lánynak biztosan nem fogják feltenni

óvszer: ami nektek nem megfelelő


megszakításos módszer,naptár módszer: egyiket sem ajánlom,nagyon könnyen teherbe eshetsz mellette

2013. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!