Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jangee tabletta 2 nap kimaradt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jangee tabletta 2 nap kimaradt lehete baj?

Figyelt kérdés
Most kezdtem szednin a tablettát, elfogyott az első levél, de 2 napot kihagytam amit nem is vettem be. Majd folytattam a szedését es utolsó előtti napon elment bennem a barátom. Tegnap kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Lehetsrges hogy nem hatott a gyógyszer ?

2013. dec. 25. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha csak egyetlen szemet felejtesz el bevenni, már csökkenhet a fog. gátló hatása és terhes lehetsz! Te meg kettőt is kihagytál, akkor szerinted? Ez nem jelenti azt, hogy tuti terhes vagy, de elég nagy az esélye!

És ez, ha nem is vagy terhes a szervezetedet mindenképpen megbolygathatja!

De egyébként a betegtájékoztatóban minden le van írva ezekről a dolgokról!

2013. dec. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megbolygathatja ? Azaz ? Késhettòlle ?
2013. dec. 25. 13:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Akár késhet, akár pluszban jelentkezhet vérzés.

De mondom, terhes is lehetsz!

2013. dec. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Es most mit javasolsz mit csinaljak? Tabletta helyett inkább maradnánk a guminál. De most folxtassam a szedését befolyásol valamit.most van a tabletta ments időszakom. Valtsam ki a követlehő adagot. Vagy varjam a fejleményeket ? Ha vasarnap este ment el bennem az esemèny utáni tablettának van mèg értelme ?
2013. dec. 25. 13:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, elég nagy eséllyel terhes vagy.
2013. dec. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat azert nem tök m1 :/..
2013. dec. 25. 15:07
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt nem irtam hogy 4 szer voltunk együtt aznap. 3 * gumival es az utolsó alkalommal guminelkul. Elég kevés spermája volt mar a 2-3 alkalommal. Lehetseges hogy 4. re mar annyira keves volt hogy azert nem folytki belőllem és hogy abban mar annyira keves sperma volt hogy ne essek teherbe ?
2013. dec. 25. 15:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha fogamzásgátlót szedsz, nem írnak fel esemény utánit, ezt azért nem árt tudnod!

Csak az imádkozás marad, hogy mégsem lettél terhes.

Egyébként teljesen mindegy, hogy hányszor szexeltetek egy nap, elment benned a barátod és az a lényeg, amitől meg lehetsz terhes.

Egyébként ha ennyire nem tudod a gyógyszert időben szedni, akkor valóban jobb megoldás a gumi. Akkor nem kell fogamzásgátlót szedni.

És amikor történt az a bizonyos eset, hogy beléd ment a barátod, arra rá 14 napra, érzékeny terhességi tesztet csinálj és akkor kiderül, ha továbbra sem jön meg. Bár még az sem jelent semmit, ha megjön...

De egyébként még így sem biztos, hogy terhes vagy és az is könnyen lehet, hogy a kihagyások miatt nem jön meg időben és majd a következő napokban jelentkezik. De ha nem, akkor tesztelj!

2013. dec. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Időközben megjött.
2013. dec. 26. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!