Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Emiatt hízhattam szerintetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt hízhattam szerintetek?

Figyelt kérdés

Nos nem tartottam a tablettamentes napokat,hanem szedtem tovább most még maradt 7szem szerintetek tartsam meg a szünetet most?

Hízhattam emiatt?



2013. dec. 23. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Jaj, drágám...

Az egy dolog, hogy nagyritkán ki lehet hagyni a szünetet, ha el akarod tolni a menzeszt, de ebből sem szabad rendszert csinálni - nem véletlenül. Ez ugyanolyan szabály, mint az, hogy nem szedjük összevissza a tablettát. Nem hagyunk a levél kellős közepén szünetet...


De igazából ha ennyire vagy érett a dologhoz, csináld nyugodtan, csak aztán majd ne gyere ide a következő kérdéseddel, hogy "teherbe eshettem tabletta mellett? ja amúgy nem helyesen szedtem, hanem összevissza!"

2013. dec. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem hízol amiatt, hogy nem tartottál szünetet -.- Amúgy meg ne egyél annyit -.-

És nem értem, hogy maradt 7 szem.. Mindig be kell venni az összeset... És tartsd meg a szüneteket is!

2013. dec. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!