Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak az óvszer elég biztonságos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az óvszer elég biztonságos?

Figyelt kérdés
Párom már többször volt lánnyal én még szűz vagyok és nődoki azt mondta hogy csak úgy biztonságos ha hüvelykúpot is használok... de nem tudom nem lenne elég csak az óvszer? az úgy nekem már annyira bonyolultnak tűnik(páromat nem zavarná ha nekem szükségem van rá)
2009. nov. 26. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
dehogy kell hüvelykúp. a nőgyógyász sztem azért mondta, mivel még szűz vagy, aztán nehogy bénák legyetek és kiszakadjon. deha párod érti a dolgát, akkor nemlesz semmi baj. nemfog kiszakadni. és nemkell a hüvelykúp sem. bőven elég az óvszer.
2009. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
az óvszernél az a gond, h könnyen elszakadhat. persze, majd jönnek az " okoskodók ", ha helyesen használod, akkor nem szakad ki. dehogyisnem, mar nalunk is elszakadt nem egyszer. hasznalj mellé hüvelykupot. ugy a legbiztonságosabb.
2009. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is a spermicid + óvszer a legtutibb! Akkor nincs az, hogy ki mikor hova nyúlt, ilyen előváladék, olyan előváladék, ide rakta, oda rakta...


Tegyél föl egy kúpot/krémet/tablettát és akkor nem lesz az, hogy két nap múlva kétségbeesve kérdezed, hogy lehetsz-e terhes, ha a párod megfogta a nunidat miután hozzáért a saját farkához. (Vagy valami hasonlót.)

2009. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
figyi, sztem ha úgy akarj szexelni folyton h előtte mindig felkell nyomnod magadnak vmi kúpot....sztem ez tök illúzióromboló. millióan használnak csak óvszert, és nincsen semmi parájuk. később meg felirathatod a foggátlót, azúgy mégeccerűbb.
2009. nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen, csakhogy itt egy szűz kislányról van szó, aki még nincs tisztában azzal, mi hogy merre működik. Eleinte inkább menjen dupla biztonságra szerintem.


Semmivel nem illúziórombolóbb, mint az óvaszer szerintem, mivel ezzel nem kell magakasztani menet közben a szexet, mint a gumival. Én használtam már huszonévesen, minket az óvszer jobban fennakasztott. A kúpot feltettem, aztán hosszas előjáték (10 perc kell ugye, hogy feloldódjon) és mivel ilyen szépen el volt nyújtva az előjáték, sokkal jobb lett maga az aktus. ;)


Persze kinek mi válik be, kinek mi a zavaró, ezt ki kell tapasztalni egyénileg!

2009. nov. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális márkát használtok és ésszel, akkor nem fog kiszakadni.
2009. nov. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ha a pasid normálisan tudja használni, nagyon kevés az esélye, hogy szakad. csak úgy mondom, hogy 7 évig védekeztünk így napi szinten és soha nem volt gond. egyszerűen úgy kell használni, ahogy le van írva. minimális a szakadás esélye. Tök felesleges ennyit költeni rá, hogy hüvelykúp is. Ráadásul gondolj bele, hogy ott vagytok , kívánjátok egymást...akkor 10 percet várni, míg hat a kúp aztán még az óvszert is felhúzni. Kissé vágyölő:-D
2009. nov. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem kell a kúp, de nem is baj, ha használod, csak elég kényelmetlen dolog.

Mi 12 éve védekezünk óvszerrel, és eddig 1-szer (a múlt hónapban) szakadt el. Sokszor biztos csak bénázásból szakad el másoknál.

2009. nov. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 9 éve használunk óvszert a férjemmel(gyógyszer nem szedhetek), heti minimum 3x,és még sosem szakadt ki...Mi a jóeget lehet művelni, hogy kiszakadjon???(nem vagyok konzervativ, de el sem tudom képzelni...)
2009. nov. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
az óvszer a legbiztonságosabb védekezés...nem kell mellé semmi! ezen kívül már csak a fogamzásgátló ilyen biztonságos, de azt meg csak akkor érdemes elkezdeni,hogyha nagyon komoly a kapcsolat
2009. nov. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!