Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hasmenés miatt pótoltátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasmenés miatt pótoltátok a tabit? Mennyi időn belül volt hasmenésetek? Ha nem pótoltátok, lett belőle baj? Meddig kell kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy hasmenésem volt a bevételt követő 15 percben és 4,5 óra múlva. Viszont pótolni nem tudtam, mivel nem volt értelme, mert az is kijött volna. Aggódom, hogy vajon fel tudott-e szívódni annyira, hogy ne legyen baj abból, hogy előző nap együtt voltunk a párommal. Pont a szünet előtt 2 nappal történt.

Meddig kell kiegészítő védekezést alkalmazni? Elég lesz csak a szünet alatt, vagy a következő levélnél elején is használjunk gumit? Meddig?


2009. nov. 26. 11:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha igazi folyós volt, akkor nem maradt benned a tabi. Bár mostmár ezen kár agyalni, a biztonság kedvéért mindenképpen 2 hétig, tehát a szünet után még egy hétig kéne gumit is használnotok és akkor biztosan nem lesz gond.
2009. nov. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ehezs hasonlo kerdest akartam en is kiirni.en este 9kor szoktam bevenni a tabimat es masnap reggel ment a hasam....kene en is potoljam?vagy semmi baj nincs???Amugy a koztes verzes csak az elso levelnel van,amig rendezodnek a hormonjaim? (legelso lapnal tartok,3het.)
2009. nov. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Ha 4 órán túl megy a hasad, akkor biztonságos (betegtájékoztató szerint). Kicsit utánakérdeztem dokinál, mi az a hasmenés, ami árt és mennyi időn belül. Azt a választ kaptam, hogy 3 órán belül vízszerű hasmenés, ami ált. hányással kombinálva jelentkezik, többszöri alkalommal. Ezt tekintve elvileg akkor egyszeri sima hasmenés nem ártalmas.

Közti vérzés az az 1-3. hónapban még elfogadható. Utána már nem, mert azt jelzi, nem jó a gyógyszered és váltani kell. Másik lehetőség, hogy vmi miatt nem hatott a gyógyszered és emiatt pecsételsz. Én amúgy 3 félét szedtem és csak az első napokban volt pecsételés. Azután már nem.

2009. nov. 26. 13:57
 14/14 anonim ***** válasza:
Koszi a valaszt :)
2009. nov. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!