Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hasmenés miatt pótoltátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hasmenés miatt pótoltátok a tabit? Mennyi időn belül volt hasmenésetek? Ha nem pótoltátok, lett belőle baj? Meddig kell kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy hasmenésem volt a bevételt követő 15 percben és 4,5 óra múlva. Viszont pótolni nem tudtam, mivel nem volt értelme, mert az is kijött volna. Aggódom, hogy vajon fel tudott-e szívódni annyira, hogy ne legyen baj abból, hogy előző nap együtt voltunk a párommal. Pont a szünet előtt 2 nappal történt.

Meddig kell kiegészítő védekezést alkalmazni? Elég lesz csak a szünet alatt, vagy a következő levélnél elején is használjunk gumit? Meddig?


2009. nov. 26. 11:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha a bevételt követő 15 percben volt, akkor azt bizony pótolni kell. ha nem pótoltad akkor hazsnálj óvszert 1 vagy 2 hétig. sztem a szünetben eléglesz.
2009. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hogy 15 perc alatt felszívódott-e? Ezt remélem te se gondoltad komolyan.

Nem lesz elég a 7 napos szünet, mert az utolsó napon nem kaptad meg a hormon adagodat, miután elkezdted szedni, az azt követő 7 napban is kell még gumit használnotok.

2009. nov. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az utolsó előtti szemnél volt a bibi. Az utolsó szem bennem maradt.

Pont azért vagyok tanácstalan, mivel elég elképzelhetetlen, hogy 15 perc alatt bekavart volna a felszívódásba (elkezd egyáltalán addigra emésztődni?). A 4,5 óra meg túl van a kritikus 4 órás határon. Szal ezért nem tudom, mi van. Elvileg pótolnom kellett volna, de ugye nem volt értelme. Doki azt mondta, szerinte nem lesz baj. Mégis aggódom.

2009. nov. 26. 11:58
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem lesz baj, mert 15 perccel a bevételt követően még bőven a gyomrodban volt a bogyó. 4,5 óra alatt meg felszívódott, mire jött a következő WC-zés.


Amúgy ha nagyon akarod, akkor ne vedd be az utolsó szemet és innentől tartsd meg a 7 napos szünetet, ahogy a tájékoztató is írja az utolsó héten történt gixer esetére. Mellévédekezned nem kell.

2009. nov. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát erről már lekéstem, mivel az utolsó szemet is bevettem és 2 napja tartom a szünetet.
2009. nov. 26. 12:18
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha igazi hasmenésed volt, akkor a tabi is végig ment rajtad az alatt a 15 perc alatt, tehát nem szívódott fel.

Ha nem is volt hasmenésed, akkor meg kár ezen parázni.

2009. nov. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
az igazi hasmenés, vágod, ilyan mintha vizet kakilnál. hacsak lágyabb volt, de nem vízszerű, akkor az nemegészen hasmenés. csak lágy széklet.
2009. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jaja! A lágy széklet az nem hasmenés! A tabira a vizes (bocsánat) f*sás van csak hatással! Abból meg többnyire nem két alkalom van, hanem sok, egymás után gyorsan...
2009. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez bizony folyós, nagyon enyhén krémes volt.
2009. nov. 26. 12:38
 10/14 A kérdező kommentje:
3 napig volt napi 1x-i hasmenés, ami a bevételt követően több mint 10 óra elteltével jelentkezett, ezért azzal nem lehetett gond. Aztán volt az ominózus 15 perccel később, 4,5 órával később majd fél napon át kb óránként. Ez az utolsó előtti szemnél. Azóta ismét napi 1x van, de mind folyós, vizes volt. Az utolsó szem bevétele után nem volt, szal az bennem maradt. Most meg ugye a szünet 2. napja van ma. Viszont az utolsó szemnél ugye már kénytelen voltam hasfogót is bevenni, ami ki tudja, engedte-e felszívódni az utolsó szemet. Természetesen nem a fog.gátlóval együtt vettem be, hanem 2 órával korábban, hátha bennem marad az utolsó szem.
2009. nov. 26. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!