Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Légyszi valaki segítsen....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszi valaki segítsen. Szerintetek mi van?

Figyelt kérdés
Belara fogamzásgátlót szedek és ez volt az első levél és kedden fogyott el. Ma vasárnap van és még mindig nem jött meg. Közben lefeküdtem a barátommal, de az orvos azt mondta, hogy már a ciklus alatt védett vagyok amikor először vettem be. Valaki.. segítsen.
2013. dec. 22. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem orvos mondta, és ez így is van, hogy fogamzásgátló szedésekor a szünetben kell megjönnie, bármikor. Tehát, te még csak az 5. napban vagy, még megjöhet, egyenlőre nincs semmi baj.

Nekem sokszor a 6. napon jött meg, mondjuk tegyük hozzá, én olyankor este 10-11 felé vettem be a tabikat.

Emellett az is előfordulhat, hogy nem jön meg a megvonásos vérzésed a szünetben sem, ez sem jelenti, hogy terhes vagy. De persze reméljük úgy is elfutsz majd akkor az orvoshoz, és ő megfelelő tanácsokkal lát el :)

2013. dec. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én is negyed11 fele szoktam bevenni őket. És ha tegyük fel a 6. napon jön meg akkor 8. nap este újra kezdjem el szedni?
2013. dec. 22. 13:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem jön meg, akkor is folytatnod kell.

Amúgy normális, ha az 1. levél után nem jön meg, meg kell szoknia a szervezetednek.

2013. dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. dec. 22. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!