Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kellene az eseményutáni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene az eseményutáni?

Figyelt kérdés
Történt egy "kis baleset", kiszakadt a gumi. Barátom nem ment el, de mégis nagyon félek az előváladéktól. Kellene eseményutánit bevennem? Köszönöm előre is a válaszokat.
2013. dec. 22. 05:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Biztos ami biztos alapon "megéri"

Bár csekély az esély a terhességre

2013. dec. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos, ami biztos alapon sem biztos, hogy megéri. Túl nagy stressz a szervezetnek, ahhoz képest, hogy mekkora esély van a terhességre.
2013. dec. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem venném be,

DE (!) én felnőtt nő vagyok megfelelő anyagi háttérrel és komoly kapcsolatban, nem ijednék halálra, ha becsúszna egy gyerek.


Viszont ha túl fiatal lennék, és szinte biztos abortusz lenne a vége, akkor már rég nem itt kérdezősködnék, hanem rohannék az orvoshoz.

És valószínűleg le se mernék feküdni az illető fiúval többször.

Az óvszer ugyanis 99 %-ban a felhasználó hibájából szakad.

[link]

2013. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves első!

Második, énis így vagyok vele, mert olvastam, hogy hatalmas hormontartalmú.

Kedves harmadik, már több mint 2éve vagyunk együtt a párommal és ez az első alkalom, hogy ilyen történt, nem hiszem, hogy ezért nem kéne lefeküdnöm vele, ne adj isten szakítanom kéne vele, de azért köszönöm a válaszodat!

2013. dec. 22. 11:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelj inkább kapj egy lórúgásnyi hormont,mint hogy gyereket :)
2013. dec. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát igen. amúgy, tök mindegy mert így is rendszertelen a menzeszem, szóval sokat nem változtat rajta..

köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 22. 18:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem jobb félni, mint megijedni... De az sem csodafegyver.Nekem pl sajnos van egy barátnőm, akinél nem működött az esemény utáni tabletta. Escapelle nevű tablettát írt fel neki az orvos, amit be is vett, majd 2 hétre rá kiderült, hogy nem hatott... És állítólag nem ő volt az egyetlen, akinél ez a típusú tabletta nem vált be.
2014. febr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!