Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első szemet elfelejtettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szemet elfelejtettem bevenni, mi a teendő? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve szedem a gyógyszert, a neve jasminelle. Sosem felejtettem még így el. Egy teljes nappal később vettem be a 7napos szünet utáni első szemet. Így egyszerre kettőt vettem be. A 7napos szünet utolsó napján, voltam együtt a párommal. Mi a teendő ilyenkor? Menek el orvoshoz esemény utáni tablettáért? Vagy semmi baj nem lehet? Köszönöm a válaszokat! :)

2013. dec. 21. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a nődokidat aki felírta a tabit Neked ő tudja a korrekt választ!!!
2013. dec. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A legnagyobb problémám, hogy legkozelebb csak januárban fog rendelni :(
2013. dec. 21. 23:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Betegtájékoztató nincs meg? Ilyen esetekre csomagolják mellé!


Idevágó passzus:


"Vegye be a kihagyott tablettát, amint az eszébe jut, még akkor is, ha ez két tabletta egy időben történő bevételét jelenti. A következő tablettákat a szokásos időben vegye be, és használjon kiegészítő fogamzásgátló módszert (pl. óvszert) a következő 7 nap alatt. Ha a mulasztás előtti héten szexuális együttlétre került sor terhes lehet. Ebben az esetben forduljon orvosához."

2013. dec. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kaphatsz esemény utánit, fogamzásgátló mellett azt nem lehet bevenni! Nem igaz, hogy egy év után valaki nem jut el idáig! Figyelj jobban máskor. Reméljük nem leszel terhes. Az esély megvan.
2013. dec. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ilyenkor van a legkisebb esely hogy terhes legyek. Nagyon nagyon kicsi az eselye, szoval remenykedek. Sajnos elfelejtettem igen, mert en is csak egy ember vagyok...
2013. dec. 29. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ilyenkor van a legkisebb esely hogy terhes legyek."


Tévedsz. Az első héten kihagyott tabletta a legveszélyesebb.

Mégis miből jutottál ellenkező következtetésre?

2013. dec. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!