Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki tapasztalt mar olyat h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tapasztalt mar olyat h abbahagyta a fogamzasgatlot es kesett a kovetkezo menzesze?

Figyelt kérdés
3eve szedtem de baj volt vele es az orvosom azt mondta h hagyjam abba. Ez oktoberbe volt november 10en az utolso par gyogyszer hatasara normalisan egjott de azota semmi. Csinaltam terhessegi tesztet 2t ises mind a 2 negativ nem mintha lehetseges lenne a terhesseg ert ovszerrel vedekeztunk de a biztonsag kedveert elmentem a dokimhoz es azt mondta lehet terhes vagyok de meg nem tapinthato ezert elkuldott ultrahangra de mivel karacsony van lassan ezert januarig eselytelen elennem. Valaki valaszoljon legyszives mert abortuszra akar kenyszeriteni a baratom is eg edesanyam de inkabb akkor jojjon meg...legyszi aki tapasztalt hasonlot valaszoljon!!!!
2013. dec. 20. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekünk volt ilyen.

Még az exemmel, körülbelül 2 hónapig szedhette a fogamzásgátlót, aztán 1 vagy másfél évig (nem emlékszem pontosan) össze-vissza jött meg a menzesze. Hol két hétig tartott, hol három napig, hol 3 teljes hónap kimaradt, barna folyása volt, nem volt rendes színe a menzeszének, vagy épp megjött, aztán 3 napra elmúlt utána pedig ugyanúgy menstruált. Szóval durva dolog ez a fogamzásgátló, bár a márkájától és a szervezettől függ a hatása. Ja és a fogamzásgátló szedése előtt mindig napra pontosan jött meg a menzesze.

Szóval nem kell aggódnod.

2013. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt remelem nalam is csak ez van mert elegge megvagyok remulve :/
2013. dec. 20. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Amikor abbahagytam a tablettát megjött a mensesem, mert az megvonásos volt, aztán 9 hónapig semmi, és utána újra beállt. (gyk: a 9 hónap alatt nem várandós voltam), szóval, nem mindig a terhességre kell gondolni első sorban. Pár nap múlva csinálj még egy tesztet, de szerintem az is neg lesz.
2013. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az durva :S én azért örülnék ha megjönne :) a nőgyógyász mondta h 90% :/ de majd elmegyek a másik dokihoz januárba
2013. dec. 20. 21:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze mindenképp menj el. Az emberi szervezetek nem egyformák, van akinél soha nem volt semmi gond miután a tabit abbahagyta. Minden esetre én élveztem hogy nem volt vérzésem annó majd egy évig :D Bár ez nálam olyan 10 éve lehetett kb.
2013. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tevetke ***** válasza:

Jesszusom! Jól rád hozta a frászt az orvos :S Szerintem, ha normális lenne, akkor elsősorban elmagyarázta volna, hogy ez teljesen normális és nem kell egyből terhességre gondolni. Ezzel, hogy így megijesztett lehet, hogy a stressztől csak méginkább nem jön meg.

Amikor én abbahagytam, 1-2 hónap múlva voltam nőgyógyásznál vizsgálaton. Megkérdezte, hogy milyen azóta a menstruációm. Mondom minden rendben, visszaállt 32 naposra, ahogy egyébként is volt. Azt mondta, hogy szerencsés vagyok, mert sok esetben vagy nem akar megjönni hónapokig vagy megjön és hetekig tart a vérzés.

Szóval, ha védekeztetek és még tesztet is csináltál, ami negatív lett, akkor szerintem ne aggódj! De, hogy helyre álljon teljesen a nyugalmad, mihamarabb menj el egy másik nőgyógyászhoz!

2013. dec. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hat elegge ram hozta a fraszt de egyebkent nem idegeskedek :)
2013. dec. 23. 11:42
 8/8 A kérdező kommentje:
egyebkent nevetseges mert ha akkor mondja hogy mivel jarhat ha abba hagyom amikor felirattam eloszor, tuti meggondoltam volna es lehet fel se irattam volna...de semmi
2013. dec. 23. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!