Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek terhes vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek terhes vagyok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Az utoló menszeszem október 26.-án volt. November 13.-án voltam együtt a barátommal.. sajnos óvszer nélkül... de szinte nem tartott az egész 5 percig.. mert nem akartuk óvszer nálkül csinálni így abba hagytuk, nem ment el meg semmi. De November 23-án kellett volna megjönnie, de nem jött meg és azóta sem..:S Ráadásul mostanában óránként wcre járok és nem is tudok mindig pisilni csak ugy érzem, és fáradékonyabb is vagyok!!! Ha a szüleim meg tudják engem keresztbe lenyelnek...:S Mit csináljak SEGÍTSETEK!! KÉRLEK!!!
2009. nov. 25. 17:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11-25 17:45 -nek lehet igaza van, lehet hogy beléd élvezett csak nem merte elmondani!
2009. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Hát szerintem ne aggodj mert nem hiszem ,hogy terhes lennél!!!!több minnt valoszinü,hogy felfásztál vagy valami fertözést kaptál!!!Én úgy gondolom,hogy ezek okozzák a menstruáció késését!!ha a további napokban nem jön meg ,akkor ajánlatos lenne nögyógyászhoz fordulnod!!!De az is elöfordulhat ,hogy nincs is semmi oan nagy baj csak azért késik ,mert idegesíted magad ,hogy nehogy terhes legyél és plusz még félsz is!!!a nagy stressz felboritthatja a hormonháztartásodat és ezért is elöfordulhat a menstruáció késése!!!!
2009. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes. teszt. miért jó kockáztatni?
2009. nov. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

szegényt ne ijesztgessétek, mert még idegesebb lesz, és attól nem fog megjönni neki. én gyógyszer melletti 1 napos késésnél is meg voltam ijedve. ráadásul írta hogy: "nem akartuk óvszer nélkül csinálni így abba hagytuk"- szóval a pillanat heve volt... és meg lehet érteni főleg ha szeretik egymást. :)

szerintem nem vagy az, de próbálj megnyuodni! majd 2 hét mulva írj ha esetleg csinálsz tesztet!

2009. nov. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nem értelek titeket, mióta ijesztgetés az, h ha vki nem védekezik, akkor teherbeeshet? :)) miért ne menne az olyan könnyen? van, akinek egyből összejön, van akinek meg évek is kellenek hozzá. de sose tudni, h ki melyikhez tartozik.
2009. nov. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

"Ráadásul mostanában óránként wcre járok és nem is tudok mindig pisilni csak ugy érzem, és fáradékonyabb is vagyok!!!"

Arra még nem gondoltál, hogy megvagy fázva?(esetleg h1n1?:P)

2009. nov. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!