Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek terhes vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek terhes vagyok? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Az utoló menszeszem október 26.-án volt. November 13.-án voltam együtt a barátommal.. sajnos óvszer nélkül... de szinte nem tartott az egész 5 percig.. mert nem akartuk óvszer nálkül csinálni így abba hagytuk, nem ment el meg semmi. De November 23-án kellett volna megjönnie, de nem jött meg és azóta sem..:S Ráadásul mostanában óránként wcre járok és nem is tudok mindig pisilni csak ugy érzem, és fáradékonyabb is vagyok!!! Ha a szüleim meg tudják engem keresztbe lenyelnek...:S Mit csináljak SEGÍTSETEK!! KÉRLEK!!!
2009. nov. 25. 17:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Idegeskedsz, ezért késik. Ha meg nem, akkor meg a párod hamarosan két nőt dug egyszerre : >
2009. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

2 nap azmég nem a világ...várjál még sztem. deha eltelt már 2 hét az aktus óta, akkor csinálhatsz egy tesztet is, h megnyugodj.

és legközelebb necsinálj ilyet h óvszer nélkül, hiába nem ment el benned, attólmég vamn esély rá h teherbe ess.

2009. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? 13-14?


Nem azért mert h...e vagy, hanem mert valószínű hogy még nem állt be rendesen a havid, vagy késik.

2009. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
simán lehetsz terhes. vegyél tesztet...és legközelebb jobban vigyázzatok
2009. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
lehetséges, h terhes vagy. mind1, h elment-e, vagy nem. előváladéktól is lehetsz terhes. máskor jobban vigyázni. már ha meguszod ezt az esetet. és miért nem vettél be 72 orasat, ha már nem, védekeztél??
2009. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát arra az abbahagyásra kíváncsi lennék, mert ha egyszer elkezdem Én abba nem hagyom, és szerintem a barátod is befejezte...
2009. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha sokat kell járnod vc-re és nem tudsz pisilni az azt jelenti h valószinüleg felfáztál, és ha felfáztál akkor késhet a menzeszed, de sztem nem vagy terhes, ez nem ugy müködik, h mindjárt teherbe esik valaki. De máskor védekezzetek!
2009. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Úgy tudom a 25-től 35napig még normális a menstruáció...várd meg a 35.napot és utána csináltass tesztet..én is ebbe a helyzetbe voltam:S

de megvártam és a 34.en megjött!! :)

2009. nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Várj még egy kis időt... de ha már december elején sem jön meg jobban teszed ha csinálsz egy tesztet...meg menj el nőgyógyászhoz!Lehet, hogy a teszt negatívat mutat attól még menj el nőgyógyászhoz, mert velem is így volt, hogy negatívat mutatott de mégis terhes voltam!
2009. nov. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem volt hogy 1 hetet késett de nem voltam terhes, pedig eléggé úgy tűnt.
2009. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!