Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mind egy hogy hova megyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reebeekaa17 kérdése:

Mind egy hogy hova megyek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és nekem azt mondták hogy mielőtt nőgyógyászhoz megyek meg kell kérdezni a háziorvost hogy hova tartozok.

Ez igaz vagy mind egy hogy hova megyek ??

ja és kell előtte időpontot kérni a nőgyógyásztól??

mert fogamzás gátlót akarok íratni.


2013. dec. 18. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Autószerelőhöz azért ne menj...
2013. dec. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
De ugye tudod, hogy előtte hozzám is el kell jönnöd megvizsgálni, megfelelően működnek-e a hüvelyed izmai?
2013. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mehetsz ingyenes rendelésre, illetve mehetsz fizetősre (magánra). Én az utóbbit javaslom, ez esetben Te választhatod meg a nőgyógyászt.


Egyébként 15 évesen óva intenélek a fogamzásgátlótól, én 23 évesen kezdtem el szedni, de még úgyis csak azért, mert muszáj. Tönkrevágja a hormonháztartásod, és te még nagyon is fejlődő szervezet vagy. De te tudod, felőlem azt csinálsz magaddal, amit szeretnél.

2013. dec. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előbb tanulj már meg írni!

("Mind egy" -> MINDEGY!)

2013. dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!