Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi az a spermaölő hüvelyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a spermaölő hüvelyi szivacs? Mennyire nyújt védettséget?

Figyelt kérdés
2007. okt. 7. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt tájékozódhatsz:

[link]

Állítólag jó a hatékonysága, de ezt én azért óvatosan kezelném, mivel a nagyon jó hatékonyságról szóló kutatási eredmények kizárólag a gyártó oldalán, illetve a termékei reklámjában láthatók, sehol máshol (független helyen) nem láttam még.

2007. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, az előzőhöz még hozzáteszem, hogy amit keresel, az nem szivacs, hanem tampon néven szerepel, de valójában ez egy kör alakú szivacs.
2007. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én több alkalommal is használtam. A levétele nagyon macerás volt. Főleg, ha több menetes volt az aktus! >>nagyon be kellett nyúlni az eltávolításához. Egyébként tényleg fog. gátló tampona neve. Fehér, kör alakú és nedves. Könnyen felhelyezhető, bár engem megrémített először a nagysága.De mivel puha, könnyen ment a felhelyezés. A nagyobb mérettel megáldott hímek érzik a jelenlétét. Szerintem elég drága, inkább csak alkalmi kapcsolatoknál érdemes használni. Akinek állandó partnere van, és rendszeresen szexel , anyagi csőddel jár a használata.
2007. okt. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!