Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van egy kis gondom. Érzem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nesebik Brigitta kérdése:

Van egy kis gondom. Érzem, hogy holnap megfog jönni de a holnapi napot valahogy kellene késleltetnem! Valakinek van e valami ötlete? Vegyek fogamzásgátlót és vegyek be tabit? Lehet ez hülyén hangzik.

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 23:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért szeretném késleltetni mert egy nagyon fontos eseményen kell részt vennem de ha megjönne nem birnék menni,mivel nagyon nagy görcseim vannak,hányással és ágybanfekvéssel jár sajnos ez nállam
2013. dec. 10. 23:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Citromlé jó szokott lenni, de azt pár nappal előtte kell elkezdeni. Nálam már bevált, de így lehet nem fog sikerülni.
2013. dec. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam csak egy a gond,hogy reggel mennem kell itthon pedig elfogyott a citrom...SOS
2013. dec. 10. 23:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót semmiképp ne vegyél be, nem fog "nem megjönni tőle". Különben sem tudsz csak úgy venni, recept nélkül az életben ki nem adják neked. Amúgy pedig sajnos nincs rá biztos módszer hogy elcsúsztasd egy nappal. Vegyél hányás elleni gyógyszer és fájdalomcsillapítót a gyógyszertárban és ennyi. Honnan veszed biztosra hogy holnap megfog jönni? Lehet hogy késik 1 napot.
2013. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem gyógyszerek nemsegitenek egyállatalán...nem is szokott késni sem!De egy jó hir,végül még most sem jött meg és túléltem a napot!De viszont már nagyon fáj a pocikám...további szép estét!
2013. dec. 12. 23:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Hurrá. :D

Neked is.

2013. dec. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
érdekes azért...mert eddig 11éve minden hónapban pontossan megjött csak most nem...furcsa,remélem nem más ügy van a dolgoban...az nagyon érdekes lenne...
2013. dec. 13. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!