Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal szeretnénk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal szeretnénk lefeküdni elég hogyha csak óvszert használunk?

Figyelt kérdés

Amugy 15 éves vagyok és több mint 3hónapja vagyunk eggyüt.Nagyon szeretjük egymást.Beszéltünk is erről az egészről,mindent megtudtunk beszélni.Csak a terhességtől félek pedig a barátom mondta h vigyázrám nagyon,de én mégis félek.Kérlek irjatok értelmes válaszokat és tanácsokat:)

Köszönöm.


2008. júl. 12. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
www.pharmatex.hu oldalon körülnézhetsz. Én a helyedbe még használnék vmit a gumi mellé. Kúp, krém, hüvelytabletta... Nem tartalmaznak hormont, de spermaölő hatásuk van arra az esetre, ha mégis bekövetkezne a baj. Én már az elsőtől kezdve kúpot használok és megvagyok vele elégedve. 10db-os kiszerelésben kapható 2100 Ft-ért...
2008. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen használjátok az óvszert (ha nem vagytok benne biztosan, akkor nézzétek meg a használati utasítást, minden óvszerhez jár) akkor 99%-ban nem lehetsz terhes. Előtte akár gyakorolhatjátok is együtt a felhúzását, elég erotikus az is.

Ha meg ennél is biztosabbra akartok menni, akkor van extra safe (extra biztos) óvszer spermaölővel ellátva, azt hiszem durex-nél ez a sötétkék doboz, lifestyles-nál pedig ilyen kék-fehér keverék.

2008. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat.Ja és amugy szerintetek nem korai?Bár szerintem ha mindketten akarjuk és nagyonszeretjük egymást akor sztem nem.Szerintetek?

és mégegyszer köszi

2008. júl. 12. 22:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

benned is megfogalmozódott a válasz, hogy szerinted nem korai, ha szeretitek egymást. Nos, akkor sok sikert hozzá:) mi csak óvszert használunk,de igazából semmi sem nyújt 100%os védettséget.

na, úyhogy nem hinném hogy korai!

2008. júl. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ssziaa, annyit hozzátennék, hogy vigyázz a Pharmatex-szel, mert vkit kimar, valakit nem. Amúgy szerintem elég... Mi is csak óvszerrel védekeztünk először.. vagy előtte próbáld ki akkor, hogy nem-e mar ki, vagy allergia.. de szerintem nem érdemes. Elég kevés rá az esély, hogy valami történik, ha ti se bénáztok. Sok szerencsét!
2008. júl. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Oh, még valami: Ha egy csepp kétely vagy félelem is van benned, nem tegyétek még meg!!
2008. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Bennem is van még félelem és mégis megtettem és nem bántam meg... Ezért használok kúpot (semmi bajom tőle), mert az még plusz védettséget ad, ha netán bénáznánk a gumival vagy elszakadna. Amúgy szerintem egy érett, felnőtt nő aki nem akar gyereket az is parázik a terhességtől.
2008. júl. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

utolsó válaszadó te mikor vesztetted el?

ha szabad megkérdeznem.

2008. júl. 13. 13:17
 9/14 anonim ***** válasza:
Elég az óvszer, mi is csak azt használtunk először. Hát, kellemes estét nektek:)
2008. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én 16 voltam amikor elvesztettem. (első válaszoló és egyben az utolsó elötti is)
2008. júl. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!