Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor lehetek terhes ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lehetek terhes ha nem szedek se tabit, se gumit nem használunk a barátommal?

Figyelt kérdés

elöszőr is szedek tabit.Én már sokmindenkitől hallottam h menszesz utáni 1 hétben lehet terhes vki,más meg azt mndta h az előtte lévő 1 hétben,most melyik?

de ha a nem veszélyes időkben csinálja vki gumi és tabi nélkül akk is lehet terhes vagy nem? csak kisebb az esélye annak h teherbe esik.(a gúnyos megjegyzéseteket léci tartsátok meg ,ha lehet csak az válaszoljon aki nomrűlis választ tud adni)


2010. márc. 30. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:

minek b*szal, ha ennyit nem tudsz te szánalom?

ezekkel én már 12 évesen tisztánan voltam fiú létemre.. OMG

2010. márc. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én úgy tudtam h a menszeszem utáni 2 hét ami húzós, és védekezni kell,aztán elkezdték mondani h nem mert előtti meg stb...:S
2010. márc. 30. 23:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztek sehogyan, szinte akármikor lehetsz terhez vazze'. Csak egyes esetekben kisebb illetve más esetekben nagyobb az esélye.
2010. márc. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen: van "húzós" hét meg kevésbé húzós hét.

Végig terhes lehetsz a teljes hónap alatt - csak az esélyek változnak.


Szeretnél gyereket?


Ha nem: VÉDEKEZZ!!!

2010. márc. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha azt se tod, h hat a tabletta, akkor minek szeded? megállitja a peteérést, tehát nem lehetsz terhes.
2010. márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
hány éves vagy? :) egyébként menzesz és nem menszesz, ja és ha már azt írod a légyszi helyett hogy léci, akkor már lécci-t írj (2c-vel) és akkor ez miatt nem kötnék beléd :D
2010. márc. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! A hivatalos álláspont szerint, ha pl. 28 napos a ciklusod (ciklus = menzesz 1. napjától a köv. menzesz 1. napjáig), akkor kb. a 14. nap környékén van peteérésed (+-5 nap), de ettől lehetnek egyéni eltérések. A peteérés alatt van legnagyob esélyed teherbe esni, tehát kb. a ciklus közepén, de erre ne alapozz, mert vannak olyan túlélő típusú spermák, akik akár 1 hétig is lesben állnak, valamint olyan trükkös peték, akik máskor szeretnek megérni. Egyébként itt tudod kiszámolni a peteérésed: [link]
2010. márc. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha keféltek akkor terhes maradhatsz ENNYI....
2010. márc. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szedjél Coldrexet. attól tuti nem kapsz be semmit... a dákón kívül
2010. márc. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!