Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rezia fogamzásgátló mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rezia fogamzásgátló mellett másnak is nagyon minimális a megvonásos vérzése?

Figyelt kérdés
Évekig Volinát szedtem, azzal meg volt rendesen 3-4napig. 4hónapja szedem ezt a Reziat első hónapban ezzel is jött aránylag normális mennyiség, aztán beállt és annyira kevés jön, hogy jóformán tisztasági betéttel végig lehetne vészelni a dolgot. Ez normális dolog?Másnak is ilyen?
2013. dec. 8. 08:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális, igen. Mivel ilyenkor nem jön meg rendesen, csupán jelzés értékű. Szóval a mennyisége is elenyésző. Nekem is ilyen. Kedden abbahagyom, pénteken megjön, hétfőn már semmi. De előtte is csak pecsételgetek, talán az első nap az ami "durvább", de nem számottevő.
2013. dec. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,normális! Én is ezt szedem több mint egy éve :) 24l
2013. dec. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor megnyugodtam. Azt hittem valami gond van....:)
2013. dec. 8. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!