Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Emiatt késhet a havim? Kétségb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt késhet a havim? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
Az volt,hogy múlt hónapban bevettem egy postinor 2 tablettát (12 órára meg a másikat), aztán a havim az rendesen megjött. Ebben a hónapban történt egy olyan hogy elszakadt a gumi,de a párom nem élvezett belem,viszont érintkeztem az előváladékkal. Ő nyugtadgatott, de ennek ellenére nem mertem kockáztatni és bevettem egy Escapelle tablettát. És most már 3ik napja késik. Az lenne a kérdésem, hogy a múlt hónapi postinor 2 meg e hónapi escapelle közrejátszhat ebben.? Mert olvastam valahol hogy az esemény utáni tabeláttáknál az első menzisz rendesen jön meg, a második viszont nem. Aki tud az kérem válaszoljon, mert eléggé bizonytalan vagyok! :(
2013. dec. 4. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Tehát kevesebb, mint 2 hónap alatt kétszer használtál esemény utánit. Ezt nagyon nem szabadott volna. Menj vissza a nőgyógyászodhoz.

Egyrészt vizsgáljon meg, másrészt válasszatok egy védekezési módot, amelyiket tudod is tartani, és nem kell mellette esemény utánit szedned.

Ettől még végezz nyugodtan ma egy terhességi tesztet.

2013. dec. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eleve nem jó ötlet a kémiai védekezési formákat vegyíteni, mert a jó ég tudja, mit hoznak össze együttesen.

Fogadd meg Első tanácsát, de függetlenül attól, mi lesz az eredmény, maradj meg egyfajta gyógyszernél, és csak azt szedd, az előírásoknak megfelelően!

2013. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tevetke ***** válasza:

Hatalmas butaság volt ilyen rövid idő alatt kétszer is eseményutáni tablettát használni. Az orvos azért írta fel, mert nem mondtad neki az előzőt? Vagy miért? Más magyarázatot nehezen tudok elképzelni. Vagy eléggé nem törődöm doki volt...

Egyébként bele van írva a betegtájékoztatóba, hogy az escapelle okozhat változást a vérzés idejében. Tehát megjöhet hamarabb is és később is pár nappal.

2013. dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!