Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Lindynette 20 tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Lindynette 20 tabletta milyen hatással van a libidóra?

Figyelt kérdés
Több, mint fél évig szedtem a Mercilont, amivel egy darabig meg voltam elégedve, viszont 1-2 hónapja drasztikusan csökkent tőle a libidóm, ezért az orvosom felírta a Lindynette-t. Elvileg ettől majd megváltozik a helyzet, de olvastam az ellenkezőjéről is és eléggé megijedtem! 1 hét múlva kell elkezdenem a Lindynette szedését. Ha valakinek van akár pozitív, akár negatív tapasztalata ezzel kapcsolatban, örülnék ha megosztaná velem!
2009. nov. 20. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Az a kib*szott sátán pirulája az tette tönkre a szexuális életünket meg végül a kapcsolatunkat is... elkezdte szedni és onnantól örülhettem a heti 1-nek a napi 1 helyett
2009. nov. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem már kb 4 éve, eleinte rám is elég rossz hatással volt, aztán szépen lassan kihült a kapcsolatunk.Egyáltalán nem kivántam már pedig szerettem. Viszont most hogy új pasim van és még mindig szedem a bogyót és egyszerüen nem tudok leszakadni rola annyira kivánom folyton :) lehet hogy csak a pasi volt rossz? nem tudom de mostmár semmilyen problémám nincs a libidómmal :)
2009. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem, semmi hatása nincs libidómra.
2009. nov. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 hónapja szedem és nőtt a libidóm. Nem lehet velem bírni:)
2009. nov. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ahogy látom, elég vegyesek a tapasztalatok, de az is igaz, hogy mindenkinél máshogy hat :) Tegnap vettem be az első bogyót, egyenlőre semmi hatás :)

Kösz mégegyszer a válaszokat!

2009. nov. 27. 17:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem csökkentette a libidóm, bár még csak az első levél felénél járok. Ami érdekes nekem, hogy a hüvelyem érzékenyebb lett. Érdekesen hangzik, de így van. Ne higgy el mindent, amit olvasol, én is előtte utána olvastam dolgoknak, mielőtt elkezdtem szedni, és megrettentem.
2009. dec. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapig szedtem, aztán mondtam is a nőgyógyászomnak, hogy szedem, szedem, de nem tudom minek, mert nincs kedvem a szexhez. Aztán áttértünk az óvszerre és minden a régi lett.
2010. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát, most kezdtem el a negyedik levéllel, és minden csak rosszabb lett :( erősen gondolkozom, hogy abba kellene hagyni, csak az én párom nem akar visszaállni az óvszerre.

De hát mi a jobb? Ha ritkán van szex gumi nélkül, vagy ha gyakran, de gumival?? Köszi a válaszokat!

2010. febr. 20. 10:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne azokat a hozzászólásokra adj, akik azt írják, hogy 2 hónapja szedi és hú milyen jó.

Nekem is marha jó volt másfél évig, szépen kikerekedtem, pattanások elmúltak, önfeledt szex, aztán szépen, lassan, alig észrevehető módon: 0 libidó, zsírpárnák, hajhullás, rossz közérzet, stb.

Most, 3 év után állok le, mert annak ellenére hogy a párom szerint nimfomán voltam, most halálosan jól elvagyok szex nélkül hetekig. Ő meg persze csak szenved...


Egy fórumhozzászólás a Hoxáról:

A libidóért a nőkben a progeszteron hormon felelős, míg a férfiakban a tesztoszteron.

Ha egy nő fogamzásgátló tablettát szed, amely mindig ösztrogén alapú, az megemeli az ösztrogén szintjét és csökkenti a progeszteront!

Peteéréstől és peteéréskor legmagasabb a progeszteronszintünk, ami teljesen logikus az Anyatermészettől. . . akkor legerőteljesebb a szexuális vágyunk, amikor képesek vagyunk teherbe esni.

Minden fogamzásgátló tabletta ösztrogén alapú, ezért mindegyik csökkenti a libidót. . . kisebb-nagyobb eltéréssel.

2011. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!