Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan lehet tudni, hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogyha valaki fogamzásgátló mellett teherbe esik?

Figyelt kérdés
Hiszen a megvonsásos vérzés ugyan úgy jelentkezik a 7 napokon. Nem igaz?

2013. nov. 23. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
elkezd noni a hasa
2013. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért jelentkezne?Ritkán jön meg valakinek ha terhes!í

Ha meg is jön akkor sem a szokott mennyiség,és nagyon gyengén,és nem tart 4 napot sem!

2013. nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
ha terhes vagy ès folytatod a gyògyszert, nagy esèllyel beteg gyerek lesz belole.
2013. nov. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
általában akkor is elmarad a menses, gyógyszer mellett...de nagyon ritkán előfordul, hogy nem, és semmi tünet nincs...olyankor szinte sehogy, véletlenül derül ki, vagy már akkor, amikor előrehaladott....de szerencsére ez nagyon nagyon ritka dolog
2013. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2# a mennyiség és a napok száma nem feltétlenül jel a terhességre. Én amikor elkezdtem szedni gyógyszert, akkor még minimum volt a 4 nap, és erőteljes vérzés, most, másfél évvel később (igazából egyik hónapról a másikra történt), alig tart 2 napig, és elég gyenge. Megkérdeztem az orvosom, és szerinte normális.
2013. nov. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Necces időszakban kombináljuk megszakítással vagy épp óvszerrel, amúgy meg akár tesztelni is lehet időközönként, nem egy ökör ára a teszt és mindenki nyugodt lesz.
2013. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!