Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 7végén fogok életemben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 7végén fogok életemben először szexelni. Ha óveszer mellett patentex fogamzásgátló kúpot is használok az biztonságos?

Figyelt kérdés
és fog fájni az első? Nagyon félek. Segítsetek
2008. júl. 10. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg fog fájni az első, bár nem mindenkinek fáj.. Ha óvszer mellé még kúpot is használsz, 100%-osra veszem hogy nem lesz semmi baj. :-)
2008. júl. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

nyugalom ne izulj ha nem vagy stresszes nem fog fájni!

majd mond el hogy ment!

2008. júl. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

rendben majd beszámolok milyen volt,köszi a biztato szavakat:):) magától a szextől nem félek csak a fájdalomtól és a teherbeeséstől:(

még 1x köszike:):)

2008. júl. 10. 17:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is hétvégén fogok elöször szeretkezni :)) azért picit félek, bár nagyon szeretem párom és biztos vagyok, hogy akarom öt :) én 18 éves vagyok, te?
2008. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
mi a búbánatos francért kell megtervezni, hogy akkor szombat este 10kor fogok életemben először dugni?? felesleges tervezni! és ha nem jön össze??? pont azé görcsölsz, mer má beírtad a határidőnaplódba 1 hónappal ezelőtt. azt tervezgessed inkább, hogy hova mész egyetemre, ne azt, h mikor dugsz! ennek spontánul kéne mennie...
2008. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én 17 vagyok.kicsit izgulok de nagyon sok segítséget kapok az itteni emberektől naqgyon kösszönöm őket:)
2008. júl. 10. 23:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Enged el magad esetleg kis martini

Szoval ne kapkodjätok el szĺnjĺtok rĺ az idöt mert maga a behatolĺs és elčlvezčs max 5-15 perc de az elöjĺtčk simogatĺs ujjazĺs puszi ide oda črted ami szintčn nagyon jo az akĺr ňrĺkig is eltarthat tehĺt a behatolĺst ne sürgesd csak ha mĺr jo nedves vagy magad ĺltal akkor sokkal könnyeben bemegy

És az ujjazĺst is probĺlgasd elötte de jobb ha azt is a barĺtod csinĺlja

Ugy ahogy neked jol esik

Sok sikert

Majd szĺmolj be

čs irj privit ha tanĺcs kell

2008. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!