Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nehezen tudom ráhúzni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen tudom ráhúzni az óvszert a makkomra, túl nagy, vagy valamit rosszul csinálok?

Figyelt kérdés
A bőrt hátrahúzom a makk alá.
2008. júl. 10. 16:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tudnék ajánlani hozzá 1 oriás ceruza hegyezőt! :D
2008. júl. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
gyakorold a felhúzást akár 2 készzel is csinálhatod nekem ami a legjobban bejött-bevállt technika a két hüvelyk ujjaddal fogd össze a sperma tokot a két mutató és középső ujjaddal nyúlj be a gumiba (DE NAGYON VIGYÁZZ KÖRÖMMEL FEL NE SÉRTSD) és úgy húzd szét a gumit illeszd rá a pöcökre és görgesd le
2008. júl. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
vannak extra méretüek is azokat probáld! szerintem az jo lesz! vagyis biztos. 20 valahányasakra is rámegy, azért találták ki. nincs olyan hogy s meg m, csak a sima átlag van és van extra, rávan irva a dobozára. azzal nem lesz gondod
2008. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Benzinkútnál láttam durex xl-t vagy xxl volt ráírva,az a lényeg,hogy nagyon drága volt,mint minden a benzinkutakon,de ha tényleg szükség van rá,akkor olyan kell,de én is csak néztem,mert tényleg nem látni a drogériákban nagyobb méretűeket,csak a szabványméretet:(
2008. szept. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!