Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez az ötödik hónapja hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az ötödik hónapja hogy fogamzásgátlót szedek. Nagyon szépen beállította a menstruációmat de? .

Figyelt kérdés
valamelyik nap véreztem. nem sokat és csak egy napig de nem tudom mitől lehetett. szerintetek lehet a gyógyszertől? és szerintetek már most el kellene mennem vele orvoshoz? vagy akkor havéletlenül megint előfordul?
2013. nov. 21. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj el a dokihoz vagy hívd fel és kérdezz rá, az lenne a legbiztosabb, amit ő mond.

Neten pedig ne olvasgass ilyenekről, mert piszkos sok a butaság. :/

2013. nov. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is, fogamzásgátló mellett nincs menstruációd. Szóval azt semmiképpen nem állíthatta be. Amid van, azt megvonásos vérzésnek hívnak, amit a gyógyszer szünetre történő abbahagyása vált ki.

És az pedig, hogy valamelyik nap véreztél, az meg bármitől lehetett. Gyógyszer mellett is előfordulhat bármikor köztes vérzés. De ezt a fog. gátló betegtájékoztatójában is le szokták írni.

Amúgy ezzel azért még nem kell egyből orvoshoz menni. Ha lesz még ilyen, akkor érdemes.

Nem voltál véletlenül vérzés előtt együtt a barátoddal? Mert esetleg szex utáni vérzés is történhetett, ha megsérült valami odabent szex közben.

2013. nov. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tevetke ***** válasza:
Nagyon szépen beállított egy megvonásos vérzést... az nem rendes menstruáció, szóval ha volt a menzeszeddel gondod, akkor nem valószínű, hogy ezt rendbe hozza/ hozta a tabi.
2013. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is tárgyald meg az orvossal, biztos ami biztos, bármi rendellenesség lehet a dolog mögött, még ha nem is tűnik ijesztőnek.
2013. nov. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

annyiszormegfogadtam már hogy neteszek fel kérdést ezen az oldalon mert sok a paraszt. feltettem egy egyszerű kérdést és oké hogy megvonásos vérzés. de ha úgy írom le az kicsit hülyén hangzik. meg szerintem te sem azt mondod valakinek ha tablettát szedsz h megjött a megvonásos vérzésed.


másik pedig h nem volt vele gond. így is 28-30 naposak voltak a ciklusaim, de így most rendesen be van állva napra pontosan h pénteken kell megjönni. de köszönöm az érdekes válaszokat.;) nagyon kedves emberek vagytok... -.-

2013. nov. 21. 19:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudod kedves kérdező nagyon sokan nincsenek tisztában, hogy fog. gátló mellett milyen vérzésük van! Egyébként én szimplán vérzésnek hívom. Azt szoktam mondani, hogy megjött a vérzésem. Bár most nem szedek gyógyszert, így menstruálok.:) És abból, hogy nagyon szépen beállította a gyógyszer a menstruációdat, abból azt lehetett leszűrni, hogy előtte nem volt beállva rendesen és ezért kezdtünk itt magyarázni. Ráadásul, ha éppen valami nem lett volna rendben, ami miatt fog. gátlót írtak volna, akkor akár az a probléma továbbra is fennállhatott volna.

Egyébként a kérdésed is meg lett válaszolva!

2013. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!