Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért késik a menzeszem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért késik a menzeszem?

Figyelt kérdés
Már 3 napja késik a menzeszem, de nem értem, hogy miért. Van barátom is, és vele a menzeszem utolsó napján (kb. október 26 és október 22.-én jött meg) feküdtem le, meg kb egy hete, de óvszerrel és pharmatexszel együtt védekeztünk és az óvszerek nem voltak lyukasok és a menzeszem előtt kb. egy hétig fáj a mellem és tele vagyok pattanásokkal. Ezek most sem maradtak el. Lehetséges, hogy ősz végén késni szokott? Kérlek, értelmes válaszokat írjatok!

2013. nov. 18. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:

3 nap késés miatt igazán nem kell aggódnod. Korábban én is mindig beparáztam pár napos késések után is, de már megszoktam, hogy össze-vissza jön meg. (Illetve hát jött meg, mert már átváltottunk fogamzásgátlóra, az meg beállította) Volt egyébként nekem olyan is, hogy két hetet késett, szóval ne parázz. Nem hinném, hogy aggódnod kéne, hogy terhes vagy, hiszen normálisan védekeztetek, és nem történt baleset.

Lehet, hogy amiatt késik, mert aggódsz (akár azon is, hogy vajon terhes vagy-e) vagy valami teljesen máson.

2013. nov. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!