Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kell 72órás tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell 72órás tablettát feliratni? Vagy van olyan amit csak recept nélkül adnak?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
csak receptre van és nögyógyász irja fel.
2013. nov. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha még nem voltam nőgyógyásznál?
2013. nov. 17. 13:27
 3/8 anonim ***** válasza:
te vagy az a 14 éves csaj aki dugott és kiszakadt a gumi?
2013. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szólsz anyucinak és apucinak
2013. nov. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Édes Istenem, hogyan lehet úgy szexelni, hogy előtte nem voltál még nőgyógyásznál? :( Ez szörnyű szerintem... Az meg pláne, hogy eszetekbe sem jut az, hogy egy szerencsétlen gumit ráhúzzatok a pasidra!!! Nem igaz, hogy ennyire felelőtlenek lehettek. De ha neked annyira kell, hogy az egész hormonháztartásodat felborítsd egy 72 órás tabival, akkor egészségetekre. Nehogy azt gondold, hogy egészséges dolog ilyeneket bevenni. Előtte kell gondolkodni és nem utána parázni.


Mellesleg meg tényleg a nődoki dolga, megfogod a barátod kezét, ha már annyira okos volt ő is, és elcsattogtok az első nőgyógyászhoz. Megmondod mi a helyzet, és felír neked egyet, majd a gyógyszertárban meg is veheted.

Siessetek.

2013. nov. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én eddig kétszer mentem be a gyógyszertárba esemény utáni tablettáért életemben ( na puff, elszakadt a gumi, biztosra akartam menni), és mindkétszer kiadták nekem orvosi recept nélkül... szóval, én teljesen meglepetten olvastam itt a GYK-n, hogy elvileg vényköteles lenne.


Próbáld meg egy-két helyen, hátha neked is odaadják.

2013. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Èn ügyeleten irattam fel!
2013. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
ha nemi életet élsz akkor legalább évente egyzser kéne menni nögyógyászhoz rákszürésre.
2013. nov. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!