Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek, mit gondoltok erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

több, mint 2 éve szedek fogamzásgátlót, viszont ebben a hónapban a levél utolsó 3 szeménél reggelente vettem be 1 szem bolus adstringens-t (híg széklet miatt)

a fog-gátlót esténként szoktam bevenni, tehát magától a híg széklettől annak még bőven volt ideje felszívódni, hiszen miután bevettem több mint 10-12 óra is eltelt úgy, h nem mentem wc-re...

viszont nem tudom, h a reggelente bevett bolus a. gátolja-e a tabi hatását????

a gyógyszermentes szünet 3. napján együtt voltam a barátommal és belém élvezett, lehet "gond" ebből (gondolok itt a terhességre)

ti mit gondoltok?


2013. nov. 17. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nem lehetsz terhes, ha minden tablettát beszedtél, de én a helyedben mindenképpen kikérném (ha más nem akkor telefonon) a nőgyógyászom véleményét erről. Lehet-e hatással a fogamzásgátlóra az említett tabletta illetve, ha attól megnyugszol, akkor csinálj egy terhességi tesztet. Persze első körben kérdezd meg a nőgyógyászodat vagy a gyógyszertárost erről.

2013. nov. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszod!


írtam e-mailt egy gyógyszerész ismerősömnek, remélem hamar válaszol majd!

holnap kell megjönnie a megvonásos vérzésemnek, de 2 hét múlva tesztelek


azért remélem látja vki olyan is a kérdésemet majd, aki szedte már együtt ezt a 2 bogyit és rákérdezett egy szakembernél a dologra


nőgyógyászom egyszer azt mondta h szedhetem együtt a 2-t, de több nőgyógyász cikkjét is olvastam erről és volt aki azt írta, h csökkentheti a fogamzásgátló hatását a bolus a.

ugyh nem tudom mit higyjek

2013. nov. 17. 21:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


Ha nem tudod eldönteni, hogy melyikben bízzál, akkor inkább mindig ellenőrizd 2x (nőgyógyász+ teszt). Attól, hogy valaki azt mondja neked, hogy nem befolyásolja a kettő egymást és te még is terhes leszel, akkor az a te felelősséged lesz, nem az övé. Ha a nőgyógyászod azt mondta, hogy befolyásolhatja, akkor befolyásolhatja. :) Azaz ezen túl vagy másik gyógyszert kellene a híg székletre szedned vagy gyógynövényest vagy nem tudom, talán gumit kellene használnotok, amíg szedned kell azt a gyógyszert... :) Azért írd meg, hogy terhes lettél-e :D

2013. nov. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

rendben, megírom majd :)

de remélem a baba csak 2 év múlva jön, akkorra tervezzük csak, de hát ő tudja :)

2013. nov. 19. 08:13
 5/5 A kérdező kommentje:

egyébként a gyógyszermentes szünet 3. napján történt a "baleset" és másnap jött meg a megvonásos vérzésem

ugyh remélem h egyébként sem voltam épp termékeny időszakomban, de majd kiderül :)

2013. nov. 19. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!