Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jön meg, mi baj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön meg, mi baj lehet? Belara fog. Gátlót szedek (elsö levél volt)

Figyelt kérdés
Fogamzás gátlót szedek, most van a szünetmentes nap vasárnap vettem be utolsó szem gyógyszert de még nem jött meg. Vasárnap kell elkezdenem a következő levél gyógyszert.Kiszámoltam elvileg szombatra esik a 28. napom de hát vasárnap meg elkel kezdenem a gyógyszert, most akkor mivan?
2009. nov. 18. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az utolsó szem bevételét követő 4. nap jön meg. Bár én Lindynette 20-at szedek.
2009. nov. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha vasárnap vetted be az utolsót, ez a 3. gyógyszermentes nap még csak. A hét nap alatt bármikor megjöhet, nem kell rögtön kétésgbe esni. Főleg, hogy több hónap kell, hogy beálljon egy saját ritmusra. Nekem pl. 5-6-7. napon szokott megjönni, mindig mondtam a dokimnak, de ő folyton azt mondta, hogy nem baj, nincs jelentősége, hogy hanyadik napon jön meg a szünetben.


Ha vasárnap szedted be az utolsót, akkor hétfőn kezded, mivel 7 olyan nap van, amikor nem veszel be bogyót.

1. hétfő

2. kedd

3. szerda

4. csüt

5. pént

6. szomb

7. vasárnap


8. hétfő => ÚJ LEVÉL!


Szedjed előírás szerint 21 nap gyógyszer - 7 nap szünet és így tovább. Be fog állni, ne aggódj, ki fogod tapasztalni, hogy neked hogy működik tőle a szervezeted.

2009. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszike mindenkinek:)tegnap este megjött:D
2009. nov. 19. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!