Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehet? (Lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehet? (Lent)

Figyelt kérdés

Ha a csajom nem szed tablettát de én használok óvszert ami nem szakad ki, meg vigyázok az előváladékra is akkor kb hány százalék esély van h terhes lesz???

Értelmes válaszokat kérnék ha tudtok :D

Előre is kösz


2009. nov. 18. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
3%. Az óvszer csak 97%-os megbízhatóságot ad.
2009. nov. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
egyáltalán nem kell félni én sem szedek tablettát óvszerrel védekezünk már 1éve!talán a barátnődnek késik a menstruációja??
2009. nov. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem késik csak h mennyire kell paráznom!Mert ugyebár nem szeretnék még gyereket!Csak arra voltam kiváncsi h rábeszéljem e hogy szedjen tablettát!Ja 18/F voltam!!!
2009. nov. 18. 10:46
 4/8 anonim ***** válasza:
3 éve óvszerezünk, SOSEM SZAKADT KI, mert tudjuk használni és mindig márkásat veszünk.
2009. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Fizeted a tablettáját? Addig szerintem ne akard rábeszélni amíg nem. Hülye kérdés: Gyereket nektek! Jó sokat!
2009. nov. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha ennyire vigyáztok, akkor nem lehet gond.
2009. nov. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha semmi probléma nincs /nem szakad ki a gumi. nem raktad be előválladékosan, jol tetted fel a gumit. stb.../ akkor nincs rá esély h terhes legyen.
2009. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ja, a pasik könnyen mondják h tablettát kell szedni, aztán a 7-8e ft-os összegre húzzák a szájukat. -.-

Ha neked van pénzed h kifizesd neki, akkor szedje.

2009. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!