Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez hogy is van? 16l sooooos

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babszííí kérdése:

Ez hogy is van? 16l sooooos

Figyelt kérdés
holnap megyek nőgyogyászhoz először félek.. nem értemaztmondta h a gyogyszer felirása 500ft és ahoz kell valami vizsgálat ? mert engem még soha nem vizsgáltak.. és az meg 5ezer.
2013. nov. 13. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:

nem fog meg enni

neki a pi.na olyan mint a hazi orvosnak a torok

ott se félsz amikor megvizsgal hogy torkgyulladasod van e vagy sem

nőgyógyász???

fogamzasgatlo??

VAGY valami intimebb "problema"ra esetleg

2013. nov. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen fogamzásgátlót iratnék mivel van barátom már féléve.. de akkor most 5ezer lesz avgy csak 500 ft?
2013. nov. 13. 14:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló felírása előtt vérvételt és rákszűrést szoktak csinálni. Bizonyos esetekben akár ultrahangot is. Ez nem úgy működik, hogy odamegyünk, aztán már kapjuk is a receptet. Nem mindenki szedhet fogamzásgátlót és hogy te szedhetsz-e, az majd a vizsgálatból fog kiderülni.
2013. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szóval ezek szerint a vizsgálat 5000, plusz a recept, ami még 500 Ft.
2013. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
okés értem. köszönöm szépen és pl aki tejérzékeny avval mi a helyzet?
2013. nov. 13. 14:41
 6/9 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászati vizsgálat nem fáj, maximum kellemetlenül érzed magadat, hogy egy vadidegen előtt kell szétett lábbal felülni egy székbe. Ezt a lányok/nők nem szokták szeretni, no meg a vizsgálatot sem. (oda nyúl)

Tudom, mert nekem is fogdosta már női főorvos a szerszámomat, nem volt jó érzés előtte+asszisztens csaj előtt elővenni. Félni viszont nem kell tőle. Jó ha orvos lát téged időnként, és megerősiti, hogy minden rendben.

Ha pedig bármi változást tapasztalsz odalent (fura szag,viszketés,pirosság,csipő érzés, bármi szokatlan) akkor meg úgy is kötelezően ott kötsz ki, más utad nincs is. Szerintem vagy egy jó barátnődet, vagy a párodat, vagy anyukádat kérd meg, hogy kisérjen el. Azt nem tudom, hogy jelen lehetnek e a vizsgálatkor is egyáltalán vagy csak mondjuk anyukád, mert én nem járok nőgyógyászhoz, párom meg nem is engedi, hogy elkisérjem. :)

2013. nov. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:) köszönöm szépen a válaszaitokat félek,izgulok.:)
2013. nov. 13. 15:01
 8/9 anonim ***** válasza:

de dugj 16évesen oszt cshő



Irigykedő szűzkislány voltam

2013. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kicsit turkál a punciban
2013. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!