Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért esnek néhányan nehezen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esnek néhányan nehezen, mások pedig olyan könnyen teherbe?

Figyelt kérdés

Hallottam olyat nem is egyet, hogy valaki előváladéktól lett terhes, pedig el sem élvezett előtte a párja.


Viszont olyan is van, hogy mindkét fél termékeny, mégsem sikerül sok próbálkozás után sem a gyerek...


Nem értem miért



2013. nov. 12. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mond valamit az, hogy termékenységfüggő?
2013. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nalunk a csaladban mindenki terhesseg megszakitasokra jarkalt, mindenki pikk-pakk terhes lett... En terhes lettem kezelessel, tobbszor be is vereztem a Gyerekemmel. Aztan meg ketszer lettem terhes kezelessel az egyik felidoben ment el a masiknak szivhangja se lett meg :(
2013. nov. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biológia. Sok mindentől függ. A hormonháztartás működésétől kezdve, egészen a méh, hüvely testben történő elhelyezkedéséig/alakjáig bezárólag minden faktor számít.
2014. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!