Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Diane 35 nevű fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Diane 35 nevű fogamzásgátlót milyennek találjátok jó vagy nem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már több mint 1 éve használom, és nincs vele semmi problémám. Nekem bevált, elmúltak tőle a pattanásaim, nem hullik már a hajam(annyira), és a mellem is nőtt tőle:) Ja és árban is jó, kb 5000 huf!
2009. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igen,a mell nő... de nem akarlak elkeseríteni,ahogy abbahagyod,visszaesik eredeti méretére.Amúgy engem hízásra hajlamosabbá tett,és kicsit ingadozott tőle a hangulatom.Viszont a bőröm gyönyörű volt.De ezutóbbira vannak más módszerek is.Megint csak nem akarok paráztatni,de... én úgy tudom egyébként,hogy egyes országokban már betiltották.
2009. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
en sok rosszat olvastam róla, csak mellékhatása a fogamzasgatlas, miert nem lehet vmi uj, alacsony hormontartalmut feliratni?? azok jobbak.
2009. nov. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát most írta fel a doki nemrég,de nem kezdtem el szedni mivel még nem jött meg..Azt mondta hogy fél éven vagy éven belül úgyis leváltja(addigra javul a bőröm)Am köszi a válaszokat.
2009. nov. 17. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!