Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi nelkul? Hogy gondolta? :S

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nelkul? Hogy gondolta? :S

Figyelt kérdés
A baratom gumi nelkul fogott volna neki.Nem engedtem.Pedig ha gumi lett volna rajta akkor lehet belementem volna.Nem igazan mertem szolni.Nemtudom miert:SHogy gondolta?O nagyon is tapasztalt.Viszont en...:S Amugy meg szuz vagyok.Es mar egy jo ideje egyutt vagyunk.
2009. nov. 16. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:

háát ha ő tapasztalt akk tudja h gumi nélkül jobb ezért akarta :)

"Biztonságos szex vagy semmi." :)

2009. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek is vagytok?
2009. nov. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
legelőször mi is gumi nélkül csináltuk, de jóval mielőtt elment volna kivette. tényleg jobb anélkül. SOkkal! össze sem hasonlitható
2009. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
o 23 en meg 17
2009. nov. 16. 16:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Megint egy olyan kérdés, amire csak a kérdező barátja tudja a választ...

Ő a megszakításos módszert kívánta alkalmazni. Ami persze nem túl biztonságos ami azt illeti!

Mond meg neki, hogy ha hajlandó gumit húzni, akkor lefekszel vele ennyi!!!

"Nem igazán mertem szólni" : lehetnél bátrabb is... arra, bezzeg volt bátorságod, hogy elveszítsd...

Szerintem beszéld meg vele, hogy legközelebb amikor próbálkozik előtte húzzon magára gumit, de mindenféleképpen legyen nála, mert ugye Te anélkül...

Legközelebb, ha valamit nem engedsz meg neki, mond el azt is, hogy miért nem engeded... Nem hiszem, hogy a barátod gondolatolvasó!!!

2009. nov. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor gyógyszert szedj.
2009. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha jól veszem ki a kérdésből, nem ment bele, így nem vesztette el a szüzességét sem.
2009. nov. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem nem vesztettem meg el
2009. nov. 16. 16:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért írtam, hogy volt bátorsága, hogy elveszítse, mert Ő elveszítette volna, ha lett volna a barátján gumi, tehát ahoz elég bátor lett volna, hogy elveszítse, de arra nem volt bátorsága, hogy szóljon a srácnak, hogy szaladjon le a sarki éjjel-nappaliba gumit venni...
2009. nov. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tényleg szólhattál volna. vegyél te gumit és legközelebb nyomd a kezébe. vagy irasd fel magadnak a fogamzásgátlót.
2009. nov. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!