Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez abnormális, vagy majd beáll?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez abnormális, vagy majd beáll?

Figyelt kérdés
Eddig mindig 4-5 napos volt a menstruációm. Most kezdtem el tablettát szedni, már 8. napja tart, de nem akar elmúlni. Menjek orvoshoz, vagy majd beáll?
2013. nov. 7. 10:30
 1/3 tevetke ***** válasza:
100%
8 nap szerintem még nem olyan gáz, ha csak nem extra erős folyamatosan a vérzésed és nem görcsölsz elviselhetetlenül, mondjuk még az se jelentene feltétlen rosszat. Szóval én még várnék, aztán ha még 4-5 nap múlva is erős lenne a vérzés, akkor elmennék orvoshoz. Ha csak pár cseppes pecsételővérzésed van, az tudtommal teljesen normális...
2013. nov. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Több ismerősömnél is volt, hogy mikor elkezdték szedni a tablettát két hétig (komolyan) véreztek. Utána meg beállt a 4-5 nap. Nekem meg elsőre sem tartott sokáig és utána sem tablettával. Szóval kitartás! :)
2013. nov. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez megnyugtató :)
2013. nov. 7. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!