Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Remélem nem tehes.!? (LENT)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Remélem nem tehes.!? (LENT)

Figyelt kérdés

barátnőmmel eggyütt voltunk..

a menszesz utólsO..1-2 napjában.

nem mentemel mert időben kiszáltam..

elméletileg nem leht terhes...

kicsit azért tartok tőle..

szerintetek??

tudom h nagy hülyeséget csináltunk..de rendes válaszokat légyszíves..


2009. nov. 16. 10:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet terhes!!!
2009. nov. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem lesz terhes, de szedjen gyógyszert.
2009. nov. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ő szinte biztos benne h nem..

de én félek..

mien jelek utalnak arra ha terhes..

2009. nov. 16. 11:04
 4/14 anonim ***** válasza:
53%

Te se lehetsz több 15-nél... Hallottál már olyanról, hogy védekezés?

Amúgy a barátnődnek is gratulálok, hogy ennyi esze van. Csak a babát sajnálom, ha terhes lett a csaj :(

2009. nov. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Gugli a te barátod...

[link]


A terhességi teszt pozitivitását a HCG nevű hormon okozza, amely lényegében egy vezérlő jellegű hormon. Termelődése a beágyazódáskor indul meg, tehát általában az elmaradt vérzés (ekkorra már két hét eltelt a megtermékenyüléstől) után jó egy héttel válik pozitívvá a teszt. Jelek rendszerint a fogantatás utáni 15-20 napban jelentkeznek először, tehát a gyakorlatban a soros vérzés elmaradása körüli időben. Tudniillik: a magzat ekkor került biológiai kapcsolatba az anyjával.

Az első igazi jel lehet a vérzés elmaradása, késése. Ha ilyenkor a reggeli ébredési hőmérséklet 37 fok felett van, az jó jel.

A terhesség általános tünetei klasszikusak: rosszabb közérzet, mellfeszülés, reggeli hányinger, alhasi teltségérzet (mintha bármelyik pillanatban megjöhetne...) Koraterhességben az alhasi vérbőség okozza ezt a tünetet. De ezek nem specifikusak. A terhesség jele lehet az állandó éhségérzet, de ezt terhességi jelként értelmezni nem szabad!

A terhes méh már a növekedés kezdeti stádiumában nyomja a hólyagalapot, alhasi vérbõség van, tehát való igaz, hogy a vizelési inger az egyik terhességi jel.

A tényszerű a vérzés elmaradását 1-2 héttel követően elvégzett ultrahang vizsgálat.

2009. nov. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

19 vagyok..

tudom h hülyeséget csináltunk..:(

de szerintem segítséget kérni sosem szégyen..

2009. nov. 16. 11:25
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon kevés esélye van annak, hogy terhes legyen, nyugodj meg, de okuljatok az esetből és ezetúl használjatok gumit vagy gyógyszert.
2009. nov. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
legegyszerűbb: 2 en elmentek a háziorvoshoz, elmondjátok a dolgot, mit-hogy, így egyenes választ kaptok. és nem kell fosni, inkább egy kis égés, kellemetlenség a dokinál, mint 9 hónap mulva apa lenni...
2009. nov. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm azoknak akik értelmes és építőjellegű válaszokat adtak..
2009. nov. 16. 11:33
 10/14 anonim ***** válasza:
Segítséget kérni nem szégyen, de most már hiába kérsz segítséget, így jártatok...
2009. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!