Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszállással védekeztünk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszállással védekeztünk, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Havonta csak pár napot találkozunk mert más országban lakunk, és ha együtt vagyunk szex közben nem húz gumit, mert nem tud elélvezni rendesen, de kihúzza a vége előtt. Remélem ettől nem lehet baj...nem aktuális a gyerek.
2009. nov. 15. 22:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

1: LEHETSZ terhes.

2: PESSZÁRIUM + zselé!


Léteznek még kúpok is, de az önmagában nem túl hatékony.

2009. nov. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"nem húz gumit, mert nem tud elélvezni rendesen"

Haha, jó kifogás.. Tipikus pasi.. Neki legyen jobb, te meg aggódj amiatt, hogy megjön-e a havid...

Én megmondanám neki, hogy na kisapám, most húzol szépen óvszert vagy alszunk tovább egymás mellett...


(Különben 1 év alatt 100 nőből 35 lesz terhes a "kiszállálos védekezéssel")


15/L

2009. nov. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
azoknak a nőknek akik így "védekeznek", egyharmaduk teherbe esik, tehát 3-ból 1. az elég szar arány nem?
2009. nov. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Pesszárium+zselé. Nőgyógyász írja fel, mert méretvétel kell hozzá. DSe te nem érzed, se a párod.


A kiszállás felelőtlenség, jó eséllyel gyerek lesz belőle, akit aztán meg fogtok ölni.... Ér annyit a szex, mint egy kisember élete? Védekezzetek, jóemberek!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Idézet:

Mi óvszereztünk a pasimmal, mert nem szedhetek sajnos tabit.

Tavaly februárban egy welnesshétvége alkalmával kifogytunk a municióból és egymásnak estünk a medence parton.

Ilyenkor jön az épphogy csak betette, és nem ment belém. Ami egyébként igy igaz, ugyhogy én nem idegeltem magam ezen (ugyan mennyi az esély előváladéktól?!) és láss csodát.. nem jött meg. Ja menstruáció utáni 2. nap volt ráadásul. :)

5 hetesen jöttem rá hogy terhes vagyok, először azt hittem ez valami rossz vicc.


Innentől a sztori hosszu, de mocskos, lényeg a lényeg van egy kislányom aki egy éves lesz novemberben, apa nélkül.


Ugyhogy lehet, ez nem 'urban legend', nem mondom hogy bánom hogy igy alakult, de tény... védekezni KELL . Mert a megszakitás orosz rulett.


27/L

2009. nov. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az utolsónál a pont!!!!!!! :O(Y) Ebből most én is okultam!!!! :'(
2009. nov. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A párommal mi is így védekezünk...ha nem tapasztalantan a barátod megkell biznod benne, szerintem ő se akar még gyereket.Eddig még nekem se volt baj,mielött elment volna joval elötte kivette és kész...szerintem nem lesz semmi baj!Bizz benne:)
2009. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!