Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszállással védekeztünk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszállással védekeztünk, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Havonta csak pár napot találkozunk mert más országban lakunk, és ha együtt vagyunk szex közben nem húz gumit, mert nem tud elélvezni rendesen, de kihúzza a vége előtt. Remélem ettől nem lehet baj...nem aktuális a gyerek.
2009. nov. 15. 22:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Úgy érted megszakítással? Elég nagy butaság, mert így is lehetsz terhes! Kicsi az esély, de megvan...
2009. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Na, még ilyet se hallottam, hogy "kiszállás".

De, simán lehetsz terhes. Ha ennyi eszed sincs, akkor miért szexelsz? Előváladék, ismerős????

Ha terhes vagy, akkor nagyon remélem, hogy nem ölöd meg a gyerekedet, mert ő nem tehet arról, hogy a szülei ilyen olvasatlanok...

2009. nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem védekezés, hanem játék a tűzzel. Sokáig szerencséd lehet, aztán majd egyszer nem lesz.
2009. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Igen, lehetsz. Elég jó esélyed is van rá.
2009. nov. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
igen, megszakítással lehetsz terhes, ezt már a gimis felvilágosító órán is elmondják...feltéve, hogy voltál már olyanon...de ha nem,akkor is illene tudni,mielőtt szexelni kezdesz...
2009. nov. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Annyira nem "elég jó" esély az, de igen, megvan rá az esély.
2009. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%
Egyik rokonom (21 éves kb) évekig így "védekezett", és hihetetlen mázlival mindig megúszta a dolgot! Egészen kb 3 hónappal ezelőttig.. hát igen. Nem heverte ki egykönnyen, de elvetette a babát, mert neki sem volt aktuális. Felelőtlenség ezt a módszert alkalmazni. Mi az hogy gumival nem tud elélvezni rendesen?! De egyébként is, még számtalan módszer létezik, nem igaz, hogy biztonságosabbat nem lehetne választani...
2009. nov. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem szedhetek fogamzásgátlót orvosi okok miatt...és azért tettem fel a kérdést, mert úgy gondoltam, hogy ez az oldal erre való. Bunkók kérlek kíméljetek.
2009. nov. 15. 23:29
 9/16 anonim ***** válasza:
ez tényleg felelőtlenség, bár nem mondom, h én nem csináltam még ilyet (nem is egyszer), de utána bevettem a 72 órás tablettát. ezt javaslom neked is, viszont hosszútávon ez nem megoldás.
2009. nov. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A következő a helyzet :


ha nem szedhetsz fogamzásgátló és gyereket sem akarsz akkor vagy nem szexelsz vagy gumit húzol a srácra !


Ha ezt nem teszed meg akkor tényleg eléggé megnő az esetleges terhesség lehetősége, valamint ha a partnered megért, együtt érez veled, szeret és érdekedet, sőt közös érdeketeket nézi akkor fel fogja húzni a gumit bármennyire nem szereti azt ! ha pedig nem, akkor nem is szeret igazán, mert ezek szerint leszarja, hogy mi van veled (úgy is egy határ választ el titeket).


jól írta az egyik válaszoló ! "Ez nem védekezés, hanem játék a tűzzel."

2009. nov. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!