Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és szűz, a barátom az előváladékos kezével a csiklómat simogatta, de be nem hatolt a hüvelybe az ujjával. Lehetek terhes vagy nem?
2009. nov. 15. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Lehetsz. Mikor volt ez?
2009. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tegnap
2009. nov. 15. 21:33
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Max beveszel egy 72 órásat.
2009. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát olyan 0,005 (ha "1" értéknál veszi fel az állítás az igazat szóval az a 100°) Ilyennél még nem kell izgulni, majd ha szakadó gumiban élvezett el, és 3 napja késik akkor lehet KEZDENI. De még beágyazódás meg ilyeneken is elvetélhet a dolog, a terhesség nem olyoan egyszerű... De mindenestre van egy icipici esély, tényleg elhanyagolható ( szexelés közben rendes megtermékenyítés folyamán is a kilővellő sokszázezer spermium közül körülbebül 1000 éri a petesejt környékét ami azért elég rendes fogyás, az előváladékban lévő életképes spermiumok ennek a számnak a töredékét adják ki, és ezek sem kerültek a hüvelybe. Ha innen jut be valaki akkor azt sztem nem lehet abortálni sem mert titán lesz belőle vagy nem tom. :D)
2009. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

hogylehetnél már terhes, nemááááááááááár.....gondolod hogy a kis spermácskák majd önálló vándorútba kezdenek és a csiklódtól elmásznak a hüvelyedig, ottmajd megteszik a nagy utat a méhedig? naneeeeee....

a sperma elsősorban azért is hasznos hogy kilövel, mivel a spermiumokat a lövés hatására fellövi olyan közegbe ahol a kis spermiumok már tudnak előrefele haladni.

de ezek nem giliszták bazeg h a szabad levegőn, a csiklódon elkezdjenek befele mászni a hüvelyed felé...:S

2009. nov. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ha innen jut be valaki akkor azt sztem nem lehet abortálni sem mert titán lesz belőle vagy nem tom. :D"

LOL :D

2009. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jaj dehogy lehetsz terhes!!!Be ne vegyél 72órásat mert tök felesleges!!! a barátod meg max törölje meg máskor előtte a kezét!
2009. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!